1 товар
Немає в наявності
1 408грн.
Ви отримаєте +70 балів
Потужність 150 Вт
Регулювання обертів Є

Гравери Vitals - параметри та особливості

Гравери Vitals призначені для поверхневої обробки різних будівельних або оздоблювальних матеріалів, невеликих виробів та крихких компонентів. Гравер - це спеціалізований інструмент, який користується широким попитом серед ювелірних майстерень, сервісів технічної діагностики та ремонту (дозволяє відновити текстолітову електронну плату та інші компоненти без істотних пошкоджень), а також будівельних чи промислових організацій, готуючих матеріали для подальшого використання.

Гравери Vitals

Гравери Vitals мають такі особливості в залежності від моделі:

  • Можливість блокування шпинделя для швидкої зміни оснастки під виконання принципово різних завдань з найбільшою ефективністю.
  • Світлодіодне підсвічування граверів Vitals, яке дає можливість працювати в умовах недостатньої видимості.
  • Установка спеціального гнучкого валу та сталевої скоби, що фіксує його. Це дозволить обробити складні та важкодоступні місця виробів без повного демонтажу чи розбору.

Моделям граверів Vitals доступний електронний функціонал, за рахунок якого суттєво збільшується точність виконуваних робіт та довговічність експлуатації самого інструменту. До нього належать такі функції:

  • Система плавного пуску, при якій гравер поступово набирає максимальну продуктивність і обертаючий момент, без різкого і одноразового стрибка потужності, здатного пошкодити крихкі заготовки.
  • Електронне регулювання швидкості обертання і стабілізація постійних вихідних значень, незалежно від навантаження на інструмент. Завдяки цьому можна детально налаштувати гравери Vitals під конкретні завдання та матеріали різної міцності, розмірів, ефективно підбираючи режим функціонування під кожен із них.
  • Системи граверів Vitals, які запобігають передчасному зносу та критичним поломкам внаслідок нецільового використання або суттєвих перевантажень.
  • Захист граверів Vitals від повторного пуску, що не дозволяє статися довільному запуску інструменту через перебої з електроживленням.

Гравери Vitals обладнані сучасним електродвигуном, який живиться за допомогою підключення до мережі електрики з напругою 220 вольт. Відрізняється підвищеною стійкістю на знос, так як при його виготовленні були використані міцні сплави металопрокату, та ефективним тепловідведенням, що забезпечує стабільні, робочі температурні показники. Розміщений мотор у пластиковому та удароміцному корпусі з латексним напиленням, а керується надійною електронікою. Поставляється гравер Vitals із розширеним до трьох років терміном гарантійного обслуговування.

Залежно від встановлюваної насадки, гравери Vitals можуть виконувати наступні роботи: просвердлювати отвори невеликого діаметру, розрізати вироби невеликої товщини та міцності, шліфувати, здійснювати поверхневу зачистку, видаляти первинні осередки пошкоджень (наліт корозії, зварні шви) та наносити написи за допомогою спеціальних насадок.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити гравер Vitals в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Гравер Vitals від 499 до 20987 грн.
"Електроінструмент Гравер Vitals від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Гравер Vitals 4.87 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет