1 товар
Немає в наявності
1 530грн.
Ви отримаєте +76 балів
Потужність 140 Вт
Регулювання обертів Є
Гнучкий шліфувальний диск 107 мм

Гравер Енергомаш - особливості та параметри

Гравер – це невеликий та компактний інструмент для виконання дрібних та точних робіт, взаємодії з крихкими виробами з різних матеріалів. Гравер Енергомаш затребуваний серед ювелірних та столярних майстерень, будівельних організацій, ремонтних комплексів тощо. Гравер Енергомаш володіє хорошим співвідношенням невеликої ціни та підвищених параметрів, за рахунок яких легко виконує поставлені завдання у стислі терміни. При цьому справляється з металопрокатом, дрібними електронними компонентами, механізмами, пластиком, деревиною та багатьма іншими матеріалами. Залежно від обраної насадки гравер Енергомаш справляється з такою роботою:

  • Просвердлює отвори необхідного діаметра, не завдаючи при цьому критичних пошкоджень заготівлі, забезпечуючи високу точність та підсумкову якість.
  • Здатний, за допомогою довгого гнучкого валу, обробити важкодоступні ділянки без розбору, демонтажу або пошкодження матеріалів.
  • Гравер Енергомаш шліфує поверхню, видаляючи при цьому видимі осередки корозії, залишки лакофарбового покриття або іншого напилення, а також сточує гострі кути, задирки або змінює геометрію відповідно до поточних потреб.
  • Ріже найбільш крихкі ділянки конструкцій та їх з'єднання, що не виділяються своєю міцністю, діаметром.
  • Гравіює, залишаючи на поверхні логотипи, написи або зображення, встановлюючи за допомогою спеціальних інструментів кут, глибину занурення свердла та форму.

Гравер Енергомаш

Кожна модель граверів Енергомаш обладнана сучасною версією силової установки – електродвигуном, що має достатній рівень продуктивності та ефективну систему охолодження, яка стабілізує температурний діапазон на одному рівні незалежно від навантаження. Виробництво відповідає всім європейським стандартам якості та безпеки, за рахунок чого інструмент займає міцні позиції на ринку.

Гравер Енергомаш поставляється з розширеним до двох років терміном гарантії, завдяки чому ви можете звернутися до спеціалізованих сервісів для діагностики та подальшого усунення будь-яких проблем, спричинених заводським браком або іншими пошкодженнями. У комплекті поставляється з кейсом для транспортування, набором оснасток та інструкцією, де описаний весь доступний функціонал та правила поводження з пристроєм.

Серед особливостей гравера Енергомаш можна відзначити:

  • Світлодіодне підсвічування робочої області, яке дає можливість обробки елементів в умовах недостатнього освітлення.
  • Блокування шпинделя, що надійно фіксує обертання і дозволяє швидко змінити оснастку не застосовуючи сторонній інструмент.
  • Доступний електронний функціонал, залежно від цінової категорії та обраної моделі гравера Енергомаш, серед яких захист від повторного запуску, перевантаження, перегріву, регулятор вихідних значень.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити гравер Енергомаш в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Гравер Енергомаш від 499 до 20987 грн.
"Електроінструмент Гравер Енергомаш від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Гравер Енергомаш 4.87 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет