2 товари
1 035грн.
Ви отримаєте +51 бал
Потужність 200 Вт
Регулювання обертів Є
708грн.
Ви отримаєте +35 балів
Потужність 200 Вт
Регулювання обертів Є

Гравер BauMaster - опис та параметри

Гравер BauMaster це невеликий, компактний та ергономічний інструмент, який використовується для проведення точних робіт, взаємодіючи з крихкими або дрібними виробами з різних матеріалів. Гравер користується широким попитом серед ювелірних або ремонтних майстерень, так як має гарне співвідношення невеликої ціни і підвищених характеристик, за рахунок якого можна легко виконувати всі поставлені завдання. Гравер BauMaster поставляється з розширеним до 18 місяців терміном гарантійного обслуговування, під час якого ви можете звернутися до спеціалізованих сервісів для діагностики та подальшого усунення несправностей. Виготовляється інструмент відповідно до всіх європейських вимог безпеки та стандартів якості, застосовуючи при виробництві тільки зносостійкі матеріали зі сплавів металопрокату та ударостійкого пластику, що забезпечують довговічність експлуатації.

Гравер BauMaster

Гравер BauMaster укомплектований сучасним електродвигуном, який працює за допомогою контактної мережі електрики з напругою 220 вольт, через підключення силового кабелю з надійною ізоляцією. Обертаючий момент передається за допомогою валу на редуктор, де встановлено оснащення.

Залежно від вибраної насадки, гравер BauMaster здатний виконувати таку роботу:

  • Гравіювати на поверхні виробів написи, логотипи або герби та завдяки спеціальним пристроям регулювати глибину занурення свердла, кут нахилу та форму, забезпечуючи точність виконуваних дій.
  • Розрізати на кілька частин крихкі ділянки та з'єднання, що не виділяються товщиною та міцністю. Також гравер BauMaster здатний ефективно усувати гострі кути, задирки, згладжувати поверхню або змінювати її геометрію.
  • Гравер може шліфувати, видаляючи первинні осередки ушкоджень, наприклад, корозійний наліт.
  • Просвердлювати отвори, не завдаючи серйозних пошкоджень, що особливо актуально при взаємодії з дорогими матеріалами, забезпечуючи високу точність.
  • Гравер BauMaster може обробляти важкодоступні ділянки без демонтажу, розбору, за рахунок наявності гнучкого валу (його фіксує спеціальна скоба).

Серед додаткових особливостей гравера BauMaster можемо відзначити можливість блокування шпинделя для швидкої заміни оснастки, не застосовуючи при цьому сторонній інструмент та світлодіодне підсвічування робочої області, що дозволяє виконувати завдання в умовах недостатнього освітлення.

Передбачено додатковий функціонал, який стає доступним, залежно від обраної моделі та її цінового діапазону:

  • Захист гравера BauMaster від повторного пуску, через проблеми або перебої з електроживленням, а також від надмірного перевантаження/перегріву.
  • Електроніка регулювання вихідних показників та стабілізація значень на постійному рівні незалежно від навантаження.
  • Система плавного пуску гравера BauMaster, під час активації якої пристрій набирає продуктивність поступово.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити гравер BauMaster в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Гравер BauMaster від 499 до 20987 грн.
"Електроінструмент Гравер BauMaster від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Гравер BauMaster 4.87 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет