Стрічкова шліфмашина Makita 9910 Код 9910

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +159 балів
Потужність 650 Вт
Довжина стрічки 457 мм
Швидкість стрічки 270 м / хв
Опис Характеристики Відгуки покупців

Стрічкова шліфувальна машина Makita 9910 - параметри

Незамінний інструмент для будівельних або ремонтно-відновлювальних робіт, коли існує необхідність обробки окремих частин металопрокатних виробів, пластику або деревини, видаляючи пошкоджені ділянки, знімаючи частину шару та видалення лакофарбових матеріалів при фінішній підготовці до подальшого оздоблення. Користується широким попитом серед різних будівельних або дизайнерських організацій, станцій технічного обслуговування та приватних майстерень, оскільки має гарне співвідношення параметрів та доступну ціну. Стрічкова шліфувальна машина Makita 9910 має такі характеристики:

  • Професійне призначення із заводу з терміном гарантії до двох років. При цьому комплектується просунутим силовим агрегатом - електромотором, який здатний ефективно виконувати всі поставлені завдання за короткий термін. При виготовленні застосовувалися технології, що відповідають європейським стандартам безпеки та якості з надійного металопрокату з домішками, що відрізняється довговічністю та стійкістю. Видає 650 ват та рухає стрічку 76х457 міліметра зі швидкістю 270 метрів за хвилину.
  • Ергономічний дизайн та габарити дозволяють легко транспортувати пристрій та орудувати ним по всій площі заготовки, досягаючи важкодоступних місць. При тривалій експлуатації не викликає дискомфорту у оператора.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити стрічкову шліфувальну машину Makita 9910 в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Потужність
650 Вт
Довжина стрічки
457 мм
Ширина стрічки
76 мм
Швидкість стрічки
270 м / хв
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет