Стрічкова шліфмашина Black Decker KA86 Код KA86

Ви отримаєте +115 балів
Потужність 720 Вт
Плавний пуск Немає
Регулювання обертів Немає
Довжина стрічки 457 мм
Швидкість стрічки 206 м / хв
Робоча поверхня 75х145 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Стрічкова шліфувальна машина Black&Decker KA86 - властивості

Інструмент користується широким попитом серед станцій технічного обслуговування, приватних майстерень та невеликих будівельних організацій, оскільки дозволяє зачищати пошкоджені ділянки матеріалів, видаляти застаріле лакофарбове покриття тощо. Завдяки цьому пристрою можна виконати широкий спектр поставлених завдань із високою точністю та ефективністю. Виготовляється за всіма стандартами європейської якості з використанням пластику, що витримує серйозні вібрації та падіння, а також металопрокату, що забезпечують інструменту довговічність і стійкість. Стрічкова шліфувальна машина Black&Decker KA86 має такі переваги:

  • Ергономічний дизайн у сучасному стилі, невелику масу та транспортабельні габарити, завдяки яким у оператора при тривалій експлуатації немає дискомфорту. Зручна ручка має латексне напилення, за рахунок чого пристрій не вислизає з рук.
  • Заводом позиціонується як напівпрофесійна модель із дворічним терміном обслуговування за гарантією.
  • Продуктивний силовий агрегат видає 720 Вт потужності, чого вистачає для виконання будь-яких поставлених завдань. Електродвигун здатний розвинути швидкість стрічки 75 і 457, завширшки і довжину відповідно, до 207 метрів за хвилину.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити стрічкову шліфувальну машину Black&Decker KA86 в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
24 міс
Клас інструменту
Покращений побутовий
Потужність
720 Вт
Плавний пуск
Немає
Регулювання обертів
Немає
Довжина стрічки
457 мм
Ширина стрічки
75 мм
Швидкість стрічки
206 м / хв
Робоча поверхня
75х145 мм
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет