Стрічкова шліфмашина Black Decker KA88 Код KA88

Ви отримаєте +138 балів
Потужність 720 Вт
Плавний пуск Немає
Регулювання обертів Немає
Довжина стрічки 533 мм
Швидкість стрічки 250 м / хв
Робоча поверхня 75х195 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Стрічкова шліфувальна машина Black&Decker KA88 - функції

Дана модель чудово підходить для обробки великих обсягів оздоблювальних елементів та значно прискорює вашу діяльність. Застосовується, коли необхідно зашкурити пластик або деревину, а в деяких випадках і застиглі будівельні розчини при зміні їх форми, а також видаленні глибоких подряпин, залишків лакофарбового покриття, корозії та інших ушкоджень. Користується широким попитом, оскільки має гарне співвідношення невеликої ціни і високі параметри, яких вистачає для виконання будь-яких поставлених завдань у короткі терміни. Стрічкова шліфувальна машина Black&Decker KA88 відрізняється такими властивостями:

  • Електромотором - новою версією силової установки, яка в піку навантажень здатна видавати продуктивність до 720 Вт, змушуючи стрічку рухатися зі швидкістю до 250 метрів за хвилину. Ширина та довжина самої стрічки 75 та 533 міліметрів відповідно.
  • Поставляється із дворічним терміном гарантійного обслуговування з напівпрофесійною класифікацією. Під час його дії у вас є можливість звернутися до спеціалізованих сервісів ремонту для діагностики та подальшого усунення несправностей.
  • Передній ролик малого діаметра для збільшення поверхні контакту та можливості шліфувати впритул до вертикальних поверхонь (KA86, KA88).

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити стрічкову шліфувальну машину Black&Decker KA88 в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
24 міс
Клас інструменту
Покращений побутовий
Потужність
720 Вт
Плавний пуск
Немає
Регулювання обертів
Немає
Довжина стрічки
533 мм
Ширина стрічки
75 мм
Швидкість стрічки
250 м / хв
Робоча поверхня
75х195 мм
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет