Стрічкова шліфмашина DWT BS 09-75 V Код BS09-75 V

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +159 балів
Потужність 900 Вт
Довжина стрічки 533 мм
Швидкість стрічки 200-380 м / хв
Опис Характеристики Відгуки покупців

Стрічкова шліфувальна машина DWT BS 09-75 V - параметри

Основне призначення даного інструменту – зачистка великих поверхонь та виконання великого обсягу робіт за короткий термін. Працює за рахунок натягнутої стрічки (у тому числі з різною зернистістю), яка безперервно рухається. Вона щільно натягнута за допомогою роликів та рухається односпрямовано з постійною швидкістю. Користується широким попитом серед столярних майстерень, невеликих забудовників та станцій технічного обслуговування. Призначена для видалення застарілого шару лакофарбового покриття, не грубих пошкоджень заготовок та вирівнювання геометрії. Особливості стрічкової шліфувальної машини DWT BS 09-75 V:

  • Підвищена продуктивність силової установки - електромотора, яка досягає 900 Вт, чого з головою вистачає для виконання завдань будь-якої складності. Швидкість стрічки при цьому варіюється від 200 до 380 метрів за хвилину. Її довжина становить 533 міліметри, а ширина – 76 мм. Функціонує за допомогою мережі електроживлення з напругою 220 вольт.
  • Ця модель класифікована заводом як напівпрофесійна з дворічним терміном гарантійного обслуговування. Невелика ціна та хороші показники характеристик роблять цей пристрій лідером серед такого електроінструменту. Відповідає європейським стандартам безпеки та якості.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити стрічкову шліфувальну машину DWT BS 09-75 V в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
24 міс
Клас інструменту
Покращений побутовий
Потужність
900 Вт
Довжина стрічки
533 мм
Ширина стрічки
76 мм
Швидкість стрічки
200-380 м / хв
Країна походження
Швейцарія
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет