3 товари
4 780грн.
Ви отримаєте +239 балів
Потужність 1,5 кВт
Об'єм ресиверу 24 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 200 л/хв
7 173грн.
6 295грн.
Ви отримаєте +314 балів
Потужність 1,5 кВт
Об'єм ресиверу 50 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 200 л/хв
12 697грн.
11 140грн.
Ви отримаєте +557 балів
Потужність 2,2 кВт
Об'єм ресиверу 50 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 360 л/хв

Повітряний компресор Werk - властивості та характеристики

Повітряний компресор Werk призначений для стиснення повітряного потоку та подальшої видачі його різним пневматичним інструментам. Повітряний компресор користується широким попитом на об'єктах будівельних або оздоблювальних робіт, у приватних майстернях, ремонтно-відновлювальних або малярських комплексах і так далі. Його наявність значно полегшує фарбування матеріалів за допомогою спеціального розпилювача, з'являється можливість продувати фільтри та інші конструкції, підкачувати шини та інші гумові вироби.

Повітряний компресор Werk

Порядок підготовки до використання повітряного компресора Werk:

  • У випадку, якщо повітряний компресор Werk частково розібраний, необхідно оснастити його конструктивними елементами, що відсутні, у вигляді коліс, транспортувальної рукоятки і стійки опори. Потім встановити його в робочій зоні та перевірити наявність всіх датчиків та силу затиску болтів та гайок – не повинно бути вільного ходу.
  • Після чого видаляємо тимчасові заглушки повітряного компресора Werk (вони застосовуються для герметизації внутрішніх елементів для недопущення попадання будівельного сміття, вологи) та міняємо їх на гумові втулки та ущільнювачі, що постачаються в комплекті з інструментом.
  • Перевіряємо стабільність мережі електроживлення, підключаємо через силовий кабель і запускаємо повітряний компресор Werk за допомогою кнопки УВІМК/ВИМК, розташованої на бічній частині корпусу.

При виборі повітряного компресора Werk є три основні параметри, на які необхідно звертати увагу для точного вибору моделі:

  • Потужність силової установки (електродвигуна) повітряного компресора Werk, яка безпосередньо взаємодіє з ресивером. Від цього значення залежить час повного заповнення ємності стисненим повітрям.
  • Продуктивність та об'єм всмоктуваного повітря – ця величина визначає витрату за хвилину для подальшого стиснення. Важливо! Залежно від температури навколишнього середовища значення порівняно із заводськими можуть відрізнятися від 20 до 30%.
  • Тиск повітряного компресора Werk на виході під час підключення пневматики. Під час функціонування ця властивість може змінюватися, тому що при досягненні максимального або мінімального порога (атмосферного тиску всередині системи) спрацьовують датчики, що запускають або вимикають пристрій.

При тривалому застосуванні повітряного компресора Werk слід також пам'ятати про те, що довгий кабель живлення (або перехідник, не передбачений конструкцією) може спричинити перебої та просідання необхідної напруги через його високий опір. Залежно від температури навколишнього середовища надмірно в'язке мастило спричиняє складнощі в роботі ресивера. Все це призводить до складнощів запуску повітряного компресора Werk. Для запобігання критичним поломкам додатково передбачені спеціальні запобіжники.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити повітряний компресор Werk в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Компресор повітряний Werk від 576 до 67974 грн.
"Електроінструмент Компресор повітряний Werk від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Компресор повітряний Werk 4.74 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет