2 товари
14 612грн.
Потужність 1500 Вт
Об'єм ресиверу 6 л
Робочий тиск 8 Бар
Продуктивність 170 л/хв
35 362грн.
Потужність 1800 Вт
Об'єм ресиверу 20 л
Робочий тиск 10 атм.
Продуктивність 240 л/хв

Повітряний компресор BOSTITCH - функціонал та призначення

Повітряний компресор BOSTITCH призначений для професійного використання на різних об'єктах будівництва, у приватних майстернях, на станціях технічного обслуговування, малярських цехах та інших місцях, де є постійна необхідність взаємодії з різним пневматичним інструментом. Застосовується повітряний компресор для взаємодії з пневматичними інструментами, продуваючи фільтри та інші конструкції, накачуючи гумові вироби (шини), полегшуючи фарбування матеріалів або для запуску систем автоматики.

Функціонує повітряний компресор BOSTITCH наступним чином:

Основну роботу повітряного компресора BOSTITCH виконує поршнева система ресивера, який у свою чергу залежить від електродвигуна - його потужність прямо впливає на швидкість заповнення бака стисненим повітрям (поворотно-поступальні поршні, що рухаються, спочатку всмоктують і через магістраль заповнюють їм систему), видаючи його при необхідності. Цей процес постійно повторюється, так як спеціальні датчики, що відповідають за автоматичне підкачування або її припинення, включають та вимикають інструмент. Мастило потрібне для запобігання зносу механічних деталей внаслідок їх тертя між собою – значно продовжує довговічність використання повітряного компресора BOSTITCH. 

Повітряний компресор BOSTITCH

Підготовка перед запуском повітряного компресора BOSTITCH:

  • Для початку необхідно повністю зібрати корпус повітряного компресора BOSTITCH з відсутніми деталями (колеса, стійки опори, рукоятка транспортування), після чого встановити в робочій зоні.
  • Потім видалити всі заглушки, кришки (транспортувальні, що запобігають попаданню сторонніх предметів, сміття, вологи всередину пристрою) та замінити їх на спеціальні ущільнювачі, що йдуть у комплекті постачання.
  • Запустити повітряний компресор BOSTITCH за допомогою кнопки живлення, розташованої на бічній частині корпусу (УВІМК/ВИМК).

При тривалій експлуатації пристосування важливо знати, що надмірно довгі силові кабелі, перехідники, які не передбачені конструкцією, можуть викликати серйозні падіння напруги в контактній мережі, і викликати ускладнення з пуском електромотора. Якщо температура навколишнього середовища нижче допустимої, слід змінювати в'язкість масла для комфортної роботи, в іншому випадку виникнуть складності функціонування. Для запобігання критичним поломкам передбачені спеціальні запобіжники, що вимикають живлення.

Три головні параметри для повітряного компресора BOSTITCH:

  • Продуктивність – кількість повітря, що споживається за хвилину для подальшого стиснення.
  • Потужність двигуна – збільшує швидкість функціонування ресівера та швидкість заповнення ємності стисненим повітрям.
  • Атмосферні показники повітряного компресора BOSTITCH – встановлюють значення ефективної взаємодії з пневматикою.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити повітряний компресор BOSTITCH в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Компресор повітряний BOSTITCH від 576 до 64849 грн.
"Електроінструмент Компресор повітряний BOSTITCH від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Компресор повітряний BOSTITCH 4.49 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет