8 товарів
7 248грн.
5 298грн.
Потужність 1,1 кВт
Об'єм ресиверу 20 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 140 л/хв
27 900грн.
20 790грн.
Потужність 2,2 кВт
Об'єм ресиверу 100 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 400 л/хв
21 348грн.
15 990грн.
Потужність 2,2 кВт
Об'єм ресиверу 50 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 400 л/хв
15 990грн.
11 370грн.
Потужність 2,2 кВт
Об'єм ресиверу 50 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 420 л/хв
11 898грн.
8 490грн.
Потужність 1,9 кВт
Об'єм ресиверу 50 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 206 л/хв
9 990грн.
6 999грн.
Потужність 1,2 кВт
Об'єм ресиверу 48 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 180 л/хв
6 960грн.
5 997грн.
Потужність 550 Вт
Об'єм ресиверу 9 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 110 (85 л/хв)
Немає в наявності
8 634грн.
Потужність 1,5 кВт
Об'єм ресиверу 24 л
Робочий тиск 0,8 МПа/8 Бар
Продуктивність 190 л/хв

Купити повітряний компресор Дніпро-М в Україні

Повітряні компресори поршневого типу вітчизняної торгової марки Дніпро -М - це якісні апарати, що виконують стиснення і викид повітря під тиском 8 Бар. Модельний ряд компресорів досить широкий і охоплює більшість сфер застосування повітряних компресорів, як в побуті, так і на виробництві: майстерні, СТО, гараж, будівництво. У нашому магазині Такіда можна купити компресори торгової марки Дніпро-М двох типів, що володіють різними технічними характеристиками:

Однопоршневім компресори Дніпро МКомпресор Дніпро-М АС-24

Такий компресор від Дніпро М підійде для обслуговування приватних потреб, хороший для домашньої майстерні. Якщо ви припускаєте використовувати його для підкачки шин, і роботи механічними пневмоінструментом, тоді можна купити компресор дніпро м на 24 літра. У разі коли передбачається періодична фарбування невеликих деталей, тоді варто взяти компресор Дніпро М 50 літрів, так як витрата повітря буде інтенсивний і потрібно більший його запас в резервуарі компресора. Так як ми говоримо про однопоршневою компресор, слід пам'ятати, що в разі активного безперервного включення, краще робити перерви, для охолодження компресора, після декількох циклів включення двигуна.

  • Потужність від 1,5 кВт до 1,9 кВт
  • Кількість оборотів в хвилину - 2850
  • Обсяг повітрозбірника 24л або 50 л
  • Вага компресора 25 кг

двохпоршневими компресори Дніпро-МКомпресор Дніпро-М AC-100 VG

Такий компресор підійде для інтенсивного робочого процесу, наприклад для фарбування або малярних робіт, або нетривалих циклів з піскоструминним пістолетом. У разі, коли витрата повітря потрібен великий, для обробки значних площ, рекомендуємо звернути увагу на двухпоршневой пасової компресор Дніпро М на 100 літрів, так як цей тип компресора має витривалий двигун з зносостійкого передачею, а значний обсяг ресивера компресора на 100 л, дозволить мати хороший запас, знижуючи циклічність включення і тим самим, перегрів двигуна компресора.

Двопоршневий компресор Дніпро М на 50 літрів з прямою передачею вирізняється високою швидкістю і продуктивністю мотора, швидко нагнітає необхідний тиск, добре підійде для роботи з пневмоінструментом (наприклад при механічному обслуговуванні автомобілів).Компресор Дніпро-М AC-50 V

Загалом розрізняються двохпоршневі компресори Дніпро М по ряду основних параметрів:

  • Тип передачі: пряма або ремінна;
  • Потужність 2,2 кВт;
  • Кількість оборотов- від 110 до 2850 об \ хв;
  • Обсяг ресивера - 50 або 100 л;
  • Вага повітряного компресора від 36 до 72 кг.

Потужність і вага повітряного компресора безпосередньо впливають на його продуктивність. Тому вибираючи компресор звертайте увагу на такі дані. Істотною перевагою компресорів торгової марки Дніпро-М є здатність працювати від домашньої електричної мережі з напругою 220В. Продуктивність моделей компресорів може досягати показника 420 л \ хв.

Ціна на повітряні компресори Дніпро-М в Дніпрі і Києві

Компресори Дніпро-М відрізняються якістю збірки і комплектуючих частин. Двигун оснащується додатковою автоматичної термозащитой від перегріва під час тривалої роботи, а також від перепадів напруги в електричній мережі, що разом з системою повітряного охолодження забезпечує високі експлуатаційні якості (комплектується двома типами повітряних фільтрів).

Для запобігання утворенню надмірного тиску в компресорі передбачений спеціальний клапан на ресивері. Злив конденсату здійснюється за допомогою дренажного клапана внизу ресивера.

Замовити повітряний компресор Дніпро М з доставкою та гарантією

Всі моделі повітряних компресорів комплектуються колесами для перевезення і переміщення без необхідності піднімати агрегат. Всі конструкційні частини мають антикорозійне покриття. Купивши компресорне обладненняв нашому магазині, ви зможете з легкістю продути забруднення в важкодоступних місцях, пофарбувати корпус автомобіля, накачати будь-який виріб і багато іншого.

Якщо ви вирішите купити компресор Дніпро М на сайті інтернет магазину Таки Так, ви отримаєте 2 роки гарантії від офіційного представника Дніпро М, з можливістю обслуговуватися в будь-якому сервісному центрі виробника в Україні.

Отримати компресор Дніпро М можна в Києві або Дніпрі, на такому з наших магазинів, попередньо забронювавши наявність через сайт або по телефону у менеджера.

За Україну ми робимо доставку компресора Дніпро М в будь-які міста і населені пункти, при цьому є можливість купити компресор Дніпро М у нас з оплатою післяплатою, після того як перевірите інструмент на відділенні пошти, або перерахуванням на картку, а для любителів здійснювати розрахунки в інтернеті діє сервіс Приват 24. для організацій можемо запропонувати покупку компресора з внесенням оплати на розрахунковий рахунок.

Одна з найдорожчих покупок з обладнання в моєму шиномонтажі, купував спочатку так щоб "вистачило на довго", підкупила ще серйозна гарантія від інтернет-магазину. Консультант Роман є пояснив в чому перевага перед іншими моделями. Але хочу зауважити що шиномонтаж не великий, за КамАЗи і крупняка не беруся) Не пошкодував що вирішив купити компресор Дніпро-М AC-100, для малого бізнесу вистачає:)
Діапазон цін категорії Компресор повітряний Dnipro-M від 576 до 62817 грн.
"Електроінструмент Компресор повітряний Dnipro-M від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Компресор повітряний Dnipro-M 4.17 На основі 61 відгуків

дзвонити
кабінет