Рівень лазерний ротаційний BOSCH GRL 300 HV + LR1 + RC1 Код 0601061501

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +1528 балів
Максимальна дальність 300 м
Опис Характеристики Відгуки покупців

Рівень лазерний ротаційний BOSCH GRL 300 HV+ LR1+ RC1 - характеристики

Інструмент, який призначений для виконання широкого спектру будівельної та оздоблювальної діяльності, забезпечуючи високий відсоток точності робіт, виключаючи ймовірності побудови геометрично неправильних конструкцій, що не відповідають стандартам безпеки та якості. Виконує функції стандартного нівеліра та будує площини. Популярний інструмент серед приватних дизайнерських компаній, майстерень, організацій із забудови тощо. Ця модель пристосування має такі особливості:

  • Простота інтерфейсу за рахунок малої кількості кнопок і зручного дисплея, що поєднує індикатори, дозволяючи відстежувати поточні параметри пристрою.
  • Застосовується світлодіод класу 3R, завдяки чому досягається видимість променя до 60 метрів. Низька похибка 0.1 міліметра на метр з функцією автоматичного вирівнювання до шести градусів. Система захисту від вібрацій із усіх джерел виключає серйозні помилки та похибки. Функціонує у трьох основних режимах – лінійному, точковому та обертанні на 360 градусів.
  • Живиться від акумуляторної батареї, час напрацювання до розряду якої становить від 20 годин. Має ізоляцію класу IP54, що запобігає попаданню залишків сміття або вологи.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити рівень лазерний ротаційний BOSCH GRL 300 HV+ LR1+ RC1 в офлайн магазинах Києва чи Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Видимість променя
60 м
Межа самовирівнювання
6 град
Максимальна дальність
300 м
Тип батареї
3x тип D
Самовирівнювання
Є
Клас лазерного діоду
3 R
Напруга мережі
3 В
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет