Лазер, самовирав. (Горизонт + вертикаль) DeWALT DW088K Код DW088K

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +224 бали
Напрямок променів вертикаль/горизонталь
Опис Характеристики Відгуки покупців

Лазер самовирівнюючий (горизонт+вертикаль) DeWALT DW088K - призначення

Дана модель пристрою практично незамінна на всіх етапах будівельної або оздоблювальної діяльності, так як дозволяє значно збільшити підсумкову точність робіт і виправити недоліки в процесі забудови. Використовуються при встановленні віконних рам і дверних отворів, при зведенні фундаменту, стін, опор, балок, заливки підлоги або нескладного ремонту з просвердлюванням точок. Лазер (горизонт+вертикаль) DeWALT DW088K має такі особливості:

  • Видимість променя сягає 15 метрів за рахунок якісного світлодіода другого класу червоного кольору. Автоматичне вирівнювання здійснюється в межах кількох градусів, а похибка не перевищує 0.3 мм на один метр. Проектує два горизонтальні та вертикальні промені.
  • Надається трирічний термін гарантійного обслуговування, під час якого ви можете звернутися до сервісів спеціалізованого обслуговування та повернути працездатність, втрачену внаслідок браку. Класифікується як професійний інструмент із застосуванням найсучасніших і надійних матеріалів.
  • Автономний час експлуатації, залежно від умов навколишнього середовища, досягає 10 годин. Це можливо завдяки трьом живильним батарейкам з напругою 1.5 вольта з форматом АА.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити лазер (горизонт+вертикаль) DeWALT DW088K в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Видимість променя
15 м
Напрямок променів
вертикаль/горизонталь
Тип батареї
3 батареии АА
Самовирівнювання
Є
Кількість променів
2
Напруга мережі
4,5 В
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет