Рівень лазерний BOSCH GLL 2-15 + RM 1 Код 0601066E00

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +167 балів
Напрямок променів вертикаль/горизонталь
Опис Характеристики Відгуки покупців

Рівень лазерний BOSCH GLL 2-15 + RM 1 - призначення

Застосовується на всіх типах будівельних об'єктів, ремонту та інших відновлювальних робіт, де потрібний високий відсоток точності – його легко забезпечить дана модель. Здатна збільшити підсумкову якість будівництва несучих стін, заливання фундаменту або зведення інших споруд, а також при встановленні віконних рам або дверних отворів. Особливості застосування даної моделі та функціонал:

  • Для проектування лазерного променя застосовується світлодіод червоного кольору, другого класу, який видно на відстані до 15 метрів з можливістю автоматичного вирівнювання положення в межах до кількох градусів та з низьким відсотком похибки 0.3 міліметра на один метр. Створює два горизонтальні або вертикальні промені.
  • Для стабільно-робочої експлуатації без серйозних поломок або дефектів необхідно дотримуватись температурного діапазону, він варіюється від -10 до +50 градусів за Цельсієм. При цьому передбачений ефективний захист від пилу та вологи IP54.
  • Енергоефективне пристосування, яке може автономно функціонувати за рахунок трьох батарей з напругою 1.5 вольта LR6 типу АА. Час напрацювання до повного розряду становить до 10 годин.
  • Класифікується як професійний інструмент. Термін гарантійного обслуговування, що надається, – до трьох років.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити рівень лазерний BOSCH GLL 2-15+RM 1 в офлайн магазинах Києва чи Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Видимість променя
15 м
Напрямок променів
вертикаль/горизонталь
Тип батареї
3 батарейки AA 1,5 В (LR6)
Самовирівнювання
Немає
Кількість променів
2
Напруга мережі
4,5 В
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет