3 товари
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
5 097грн.
Потужність 1100 Вт
Ширина стругання 110 мм
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
3 969грн.
3 489грн.
Потужність 750 Вт
Ширина стругання 82 мм
Немає в наявності
3 150грн.
Потужність 850 Вт
Ширина стругання 82 мм

Купити рубанок Дніпро-М в інтернет-магазині

Електрорубанок Дніпро М поєднує в собі функції потужного і одночасно мобільного і компактного електроінструменту для обробки бруса і дощок. Асортимент електричних рубанків Дніпро М представлений декількома моделями, і всі актуальні варіанти рубанка Дніпро М купити можна в нашому інтернет магазині Такі Да, як у офіційного представника.

Відмінності між рубанками Дніпро М складаються в потужності, а також параметри оброблюваної здатності. Так наприклад є рубанок з шириною стругання 82 мм, що відмінно підійде для бруса, адже електроінструментне громіздкий, його легко переміщати, навіть утримуючи однією рукою, одночасно електрорубанок володіє достатньою потужністю, що б проводити струганого навіть твердої деревини, два двосторонніх леза мають високий ресурс і не зажадають швидкої покупки нових, так як при пошкодженні або зносі їх можливо перевернути і використовувати далі .

Другий рубанок Дніпро М має ширину стругання 110 мм, що робить його відмінним інструментом для обробки широких дощок, адже необхідно буде робити в рази менше проходів. Цей електрорубанок вже дещо більше і оснащений додатковою рукояткою для щільного притиснення другою рукою до поверхні.

Рубанки Дніпро М ціна українська - якість європейська!

Кожен рубанок Дніпро-М має можливість вибірки чверті, для цього збоку є спеціальна лижа, регулювання якої по висоті, призначена для обмеження максимальної глибини вибірки, таким чином, за кілька проходів , до упору в обмежувач, можна зробити поглиблення необхідного розміру.

Всі рубанки Дніпро М в задній частині корпусу мають паркувальну ніжку, яка викидається, як тільки рубанок піднімається від оброблюваної поверхні, при зворотній установці ніжка перешкоджає повторне зіткнення лез із заготівлею. Таким чином, якщо робота закінчена, необхідно лише підняти рубанок, а потім знову його поставити, не чекаючи зупинки барабана, і не перевертаючи інструмент лезами на бік або вгору. Таке рішення збільшує зручність, економить час і підвищує безпеку роботи рубанком Дніпро М.

Для підключення пилососа, електрорубанок Дніпро М має двосторонній вихід, що дозволяє направляти викид стружки як вліво, так і вправо, тому якщо необхідно працювати уздовж стіни або високого бортика - рубанок Дніпро- М прекрасно впоратися з будь-якою зі сторін.

Замовити рубанок Дніпро М в Україні: Київ, Дніпро - з доставкою в усі міста

Наш інтернет магазин є ключовим партнером виробника, тому в асортименті є всі моделі електричних рубанків Дніпро М, новинки швидкі поповнюють магазин, актуальна інформація першою з'являється на сторінках нашого сайту.

Важливий момент чому варто купити рубанок Дніпро М у нас - Ціна завжди включає знижку відразу ж 5%, а для постійних покупців діє прогресивна знижкова система, і ціна на рубанок Дніпро М може опускатися навіть на 15%, або включати приємні подарунки.

При цьому гарантія на будь-який рубанок Дніпро М, купити який вирішите у нас, складе 3 роки з обслуговуванням в кожному офіційному сервісному центрі Дніпро М в Україні.

Уявімо рубанок в будь-яке місто в перебігу декількох днів, 90% інструментів відправляємо день в день, а оплатити можна як на карту або розрахунковий рахунок, так і накладним платижем у відділенні пошти , або готівкою, якщо вирішили купити рубанок Дніпро М в Києві або Дніпрі, де є наші магазині.

Хороший рубанок, мені підходить в ньому все ширина і глибина стругання, не важкий, зручний, в міру потужний! Він як виявилося не дуже гучний у порівнянні з іншими, взагалі рекомендую всім, дуже хороший!

Діапазон цін категорії Рубанок електричний Dnipro-M від 782 до 26499 грн.
"Електроінструмент Рубанок електричний Dnipro-M від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Рубанок електричний Dnipro-M 4.99 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет