4 товари
4 596грн.
Ви отримаєте +137 балів
Потужність 550 Вт
Ширина стругання 82 мм
8 126грн.
7 009грн.
Ви отримаєте +210 балів
Потужність 650 Вт
Ширина стругання 82 мм
5 580грн.
Ви отримаєте +167 балів
Потужність 680 Вт
Ширина стругання 82 мм
9 437грн.
Ви отримаєте +283 бали
Потужність 710 Вт
Ширина стругання 82 мм

Купити електричний рубанок Bosch

Замовити   електрорубанок Bosch прагнуть багато користувачів цього інструменту, так як моделі даного бренду виділяються серед аналогічної продукції ринку особливої ергономічністю, потужністю і точністю. За допомогою електричних рубанків торгової марки Bosch легко обробляти заготовки різних порід дерева. Кінцевий підсумок виконаних процедур – скошені кромки, надання необхідної форми, абсолютно гладка поверхня.

Експлуатаційні особливості рубанків електричних Бош

Відомий німецький виробник Bosch розробив численну побутову серію електричних ручних рубанків, які маркуються літерами PHO зеленим кольором, а також великий модельний ряд електрорубанків, призначених для професійного призначення GHO,які маркуються синім кольором. Всі модельні лінії перед продажем проходять суворе технічне тестування якості. Вони повністю відповідають міжнародним нормам і стандартам сертифікації .

Деякі професійні модифікації, як наприклад, професійний рубанок мережевий Бош GHO 40-82 C, оснащені електронним стабілізатором, яка підтримує стабільне число оборотів і під збільшеним навантаженням. До всіх моделей можна приєднати мішок для збору пилу і стружки, або підключити пилосос. Такий конструкційний підхід дає можливість провести робочий процес в чистоті і на більш високому якісному рівні. Кожен створений мережевий електрорубанок Bosch надйний інструмент в сучасному дизайні, який:Професійний мережевий рубанок Бош

  • легко балансується;
  • забезпечує зручність в експлуатації;
  • безпечний;
  • має необхідний функціонал;
  • підходить як для вертикального ведення по дерев'яній заготівлі, так і для горизонтального робочого положення.

Всіма розробленими моделями зручно обробити заготовку з будь-якого боку. Розмах ширини обробки дає можливість ефективно працювати з дошками, брусами та балками. Запатентована фірмова система ножів Woodrazor забезпечує високу гостроту робочим елементам і підвищену зносостійкість. Кількість оброблюваної деревини та швидкість обертання ножів, а значить, і швидкість обробки деревини, залежить від потужності і числа оборотів конкретної моделі рубанка. Робочі ножі, при необхідності, можна легко і точно відрегулювати. Чи не занадто багато роботи і швидко здійснюється заміна відслужили ножів. Більшість моделей електричних рубанків мають в оснащенні захисний черевик, який вдягають на підошву. Таке пристосування захищає оброблювану поверхню від можливих пошкоджень.

Як правильно вибрати електрорубанок Bosch в інтернет-магазині ТакіДа?

При обробці деревини робочий етап чистового стругання відноситься до заключної стадії оздоблювальних процедур. Після його завершення дерев'яну поверхню покривають лаком або фарбою. Тому, вибираючи модель електричного рубанка, слід приділяти увагу не тільки на конструктивну оснащеність, але і на наступний функціонал:Покращений побутової мережевий рубанок

  • опцію роботи з направляючими, яка дозволить використовувати рубанок як фуганку, що забезпечує ідеально рівну поверхню;
  • опцію вибірки чверті;
  • можливість установки спеціального ножа;
  • функцію підключення пилососа для збору стружки.

Якщо розшукуєте, де замовити електрорубанок від Bosch рентабельною вигодою – відвідайте сайт нашої торгової площадки. &Laquo; ТакіДа» – професійна ліцензована компанія, що спеціалізується на продажах фірмового електроінструменту, з виробниками яких налагоджено пряме співробітництво. Уклавши договір на поставку продукції з виробником Bosch, ми надаємо своїм покупцям повний асортимент продукції, що випускається, останні новинки і сьогодення оригінальну якість. Наявність великої технічної інформації, якісні фото, рекомендації наших компетентних співробітників, допоможуть швидко визначитися і максимально грамотно вибрати рубанок Bosch в інтернет-магазині, з високим рівнем сервісу. Пропоновані модельні лінії відображають всі необхідні позиції. Вони повністю покривають запити домашніх умільців і промислового бізнесу. Для отримання більш повного контакту з покупцями ми відкрили свій YouTube-канал, де рекламується нова продукція, проводиться тестування різних електричних інструментів.

У порівнянні з компаніями конкурентами, що функціонують на ринку продажів електричних інструментів, ціна на електричний рубанок Бош в Україні з доставкою у нас, має самі конкурентні параметри . До того ж, ми регулярно практикуємо акції, розпродажі, а серед своїх передплатників проводимо конкурси та розіграші, що надають додаткові пільги. Пропонуємо гнучкі умови оплати (накладений платіж, розрахунковий рахунок, Приват 24, вебмані). Оперативна доставка здійснюється найбільш популярними в країні перевізниками (Нова Пошта, Інтайм, МістЕкспресс). Зв'язатися з нами можна будь-яким зручним способом – замовити « зворотний дзвінок », залишити повідомлення на сайті.

Діапазон цін категорії Рубанок електричний BOSCH від 782 до 24699 грн.
"Електроінструмент Рубанок електричний BOSCH від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Рубанок електричний BOSCH 4.99 На основі 57 відгуків

дзвонити
кабінет