26 товарів

Купити перфоратор DeWALT недорого в інтернет-магазині

Перфоратори DeWALT - представники лініїбудівельних інструментів американського бренду. Потужні, витривалі, продуктивні перфоратори - вигідні помічники при реалізації ремонтно-будівельних і монтажних проектів. Інтернет-магазин "Такіда" пропонує до продажу електроінструмент, який відповідає європейським стандартам і вимогам покупців за ціною і довговічності виробів.

Переваги покупки інструментів в магазині:

  • лояльні програми цін для постійних покупців;
  • доступна вартість перфораторів;
  • оперативне обслуговування / доставка.

Купити перфоратор DeWALT за доступною ціною - раціональне рішення, яке допоможе скоротити кошти на покупку устаткування для домашнього господарства або індивідуальної будівельної фірми.

Конструктивні особливості будівельних інструментів від DeWALT

  • потужність двигуна варіюється від 500 до 850 Вт, що вказує на широку сферу використання агрегатів;
  • оптимальна сила і кількість ударів в хвилину забезпечать високу продуктивність при проведенні демонтажних робіт;
  • технічні характеристики дозволяють виконувати роботи по бурінню, штробленню стін, виробництва отворів в стінах з цегли, бетону, моноліту.

Аргументована ціна на перфоратори ДеВольт!

Завдяки гарним показникам зносостійкості деталей, перфоратор DeWALT володіє тривалим експлуатаційним ресурсом: гарантійний термін обслуговування складає 36 місяців. Практичне застосування агрегату величезне: перфоратор можна використовувати в побуті для дрібних робіт, на будівельному майданчику. Професійний ручний електроінструмент здатний працювати 10 годин, захист від перегріву виключає виведення двигуна з ладу.

Зручність і простота в управлінні, наявність антивібраційного покриття на рукоятці позитивно позначаються на роботі оператора. Відсутність негативних факторів дозволяє підвищити продуктивність, що прискорює здачу проекту в термін. Перфоратор DeWALT - надійний, витривалий інструмент для тих, хто цінує економію енергоресурсів, швидкість реалізації завдань. Демонтаж, штроблення, виробництво прорізів з перфоратором бренду пройдуть без збоїв.

Діапазон цін категорії Перфоратори DeWALT від 900 до 48230 грн.
"Електроінструмент Перфоратори DeWALT від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Перфоратори DeWALT 4.30 На основі 79 відгуків

дзвонити
кабінет