7 товарів
4 162грн.
Ви отримаєте +208 балів
Потужність 800 Вт
Енергія удару 3,4 Дж
3 440грн.
Ви отримаєте +172 бали
Потужність 720 Вт
Енергія удару 3 Дж
10 214грн.
Ви отримаєте +510 балів
Напруга акумулятору 20 В
Ємність аккумулятору 4 Аг
Енергія удару 2,3 Дж
3 129грн.
Ви отримаєте +156 балів
Потужність 850 Вт
Енергія удару 4,2 Дж
3 208грн.
Ви отримаєте +160 балів
Потужність 1050 Вт
Енергія удару 4,8 Дж
6 071грн.
Ви отримаєте +303 бали
Потужність 1250 Вт
Регулювання обертів Є
Енергія удару 10 Дж
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
5 721грн.
Ви отримаєте +286 балів
Енергія удару 2,3 Дж

Замовити перфоратор Crown в Україні

Перфоратори стали невід'ємним інструментом на будь-якому будівельному ділянці і в побуті. У кожного чоловіка, який здатний виконати елементарні роботи, повинен бути такий інструмент. Але, який перфоратор вибрати? Їх вибір величезний, саме це і ускладнює процес пошуку. Однак, мільйони людей відають перевагукупити бочкові перфоратори Crown, який поєднує в собі універсальні характеристики і надійність. Придбати в Україні напівпрофесійний перфоратор Crown можна в інтернет-магазині Такіда, він пропонує чесні ціни і реальні гарантії.

Чому перфоратор Crown став настільки популярним?

Перфоратор Кроун з акумулятором і бистозажимним патрономCrown – це виробник зі Швейцарії, він почав вести свою діяльність більше 35 років тому. Історія створення бренду цікава, адже кілька молодих підприємців втомилися від низького якісних електричних інструментів, які були в той час. Тому було прийнято рішення створити власні електричні інструменти, які будуть поєднувати в собі такі параметри:

 1. Надійність.
 2. Функціональність.
 3. Якість.
 4. Принятну вартість.

З моменту створення змінилося багато, однак закладені принципи залишилися колишніми. Тому прямий перфоратор Кроун і інші електричні інструменти продовжують залишатися затребуваними в усьому світі. Виробник приділяє увагу кожному етапу виробництва і строго стежить за дотриманням існуючих стандартів і норм. Завдяки такому ретельному підходу, йому вдалося стати лідером в цьому сегменті..

Найпопулярніші моделі перфораторів Crown в Україні

Для кожного ринку Crown підбирає моделі, які будуть реалізовуватися. Кожен може замовити перфоратор з патроном SDS-plus Кроун в інтернет-магазині Такіда за кілька хвилин. Однак, варто дізнатися про найпопулярніші моделях, які представлені в каталозі.

CROWN CT18116 BMC

CROWN CT18116 BMC – це побутовий перфоратор, який отримав потужність в 1050 Ватт. Багато хто може сказати, що це незначна потужність, але для домашнього використання запасу цілком вистачає. Енергія удару становить 4,88 Дж, в хвилину пристрій видає 2800 ударів. Є три режими для роботи, зручний кейс, де можна зберігати інструмент. Маса становить всього 5 кг, в хвилину максимум 750 оборотів.

CROWN CT18138 BMC

Це унікальна модель, яка отримала побутовий клас інструменту. Потужність складає всього 720 Ватт, енергія удару – 3 Дж. Особливості полягають в продуктивності:Побутовий перфоратор Кроун з кейсом і гарантією

 1. В минуту 5500 ударов.
 2. Кількість оборотів 1400 в минуту.
 3. 3 режима для работи.
 4. 2 режима швидкості.
 5. Масса 2,5 кг.

Це унікальні характеристики, які зробили модель CT18138 BMC незамінною в побуті. Вона справляється з більшістю завдань, працює швидко, а вага дозволяє зовсім не втомлюватися.

CROWN CT18118 BMC

Одна з найпотужніших моделей в лінійці виробника. Потужність складає 1250 Ватт, при цьому вдалося створити силу удару в 10 Дж. Перфоратор отримав побутової клас, але як показує практика, його часто використовують на великих будівельних ділянках за рахунок універсальних характеристик. У хвилину виконує до 3000 ударів, кількість оборотів – 410 в минуту. Вага 7 кг, є зручний кейс для зберігання.

CROWN CT28001HX-4 BMC

Акумуляторна модель з цікавими характеристиками. Клас – напівпрофесійний, гарантія три роки. Потужність 800 Ватт, для акумуляторних моделей це серйозне значення. Енергія удару 2,3 Дж, вона повністю компенсується 4500 ударами в хвилину. Максимальна кількість обертів на хвилину – 1100. Вага – 3,1 кг, гарантія на три роки.

Чому варто купувати в інтернет-магазині ТакіДа?

ТакіДа – це сучасний магазин, який працює тривалий час в Україні. Його головна особливість полягає в прямому співробітництві з виробником. Завдяки такій співпраці, ціна на перфоратор Crown з швидкозажимний патроном в Україні зможе здивувати кожного покупця. І найголовніше – мова йде про реальні гарантії від виробника. Терміни гарантії складають три роки, а це вже точно порадує мільйони покупців.

Інтернет-магазин Такіда може похвалитися і декількома іншими перевагами:

 • асортимент продукції включає найпопулярніші моделі. До них можна знайти докладну інформацію, яка регулярно оновлюється. Орієнтуючись на опис, кожен зможе не зробити ніяких значимих помилок;
 • часто проходять різні акції і бонуси. Потрапляючи на них, з'являється прекрасна можливість заощадити кошти. Постійні покупці отримують додаткові знижки;
 • магазин співпрацює з Новою Поштою, Интаймом і Міст Експрес. Відвантаження продукції здійснюється відразу після оформлення замовлення. Перед відправкою ретельно перевіряється комплектація, працездатність і заповнюється гарантійний талон;
 • є кілька способів для оплати продукції. Сюди можна віднести: накладений платіж, банківський переказ, Приват 24, на розрахунковий рахунок з ПДВ і без нього;
 • у магазині є Ютуб-канал "ТакіДа інструмент", де кожен зможе знайти цікаві огляди і порівняння.

А якщо виникають питання при виборі, завжди можна зв'язатися з кваліфікованими консультантами, вони допоможуть прийняти оптимальне рішення.

Діапазон цін категорії Перфоратор CROWN від 900 до 49863 грн.
"Електроінструмент Перфоратор CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Перфоратор CROWN 4.63 На основі 60 відгуків

дзвонити
кабінет