2 товари
12 594грн.
Потужність 2,1 кВт / 2,8 к.с
7 596грн.
Потужність 0,9 кВт/1,2 к.с.

Мотокоси Oleo-Mac - це садовий інструмент преміального рівня від іменитого італійського виробника, який відрізняється своєю якістю, надійністю експлуатації. Зручний і ергономічний дизайн, наявність додаткової рукоятки і плечового ременя забезпечить максимальний комфорт експлуатації вашого ручного помічника з облагороджування території. Незалежно від того, в яких умовах доведеться працювати, мотокоси Oleo-Mac забезпечать результат на схилах з хорошим кутом і на площах з великою кількістю сухої рослинності, а також іншого сміття. Основні рухомі частини мотокос Oleo-Mac створені для тривалих робіт, як професійних, так і побутових, що забезпечує високу довговічність при постійному і безперебійному використанні. Завдяки мотокосі Oleo-Mac, без зусиль можна підтримувати в чистоті і порядку ваші галявини та інші місця, де є необхідність якісних садових робіт.

Основні технічні характеристики мотокос Oleo-Mac


Двигун внутрішнього згоряння здатний забезпечити високий показник ефективності навіть на низьких оборотах, а надійність елементів, що передають обертаючий момент (вал, шатун) підвищує термін експлуатації мотокоси Oleo-Mac в порівнянні з конкурентами на ринку. Наявність зчеплення між ДВС і валом (муфта), за рахунок колодок, забезпечує безаварійне використання і попереджає появу різного роду дефектів, що призводять до поломки мотокос Oleo-Mac. Потужність силової установки варіюється від 1 до 3 кінських сил (приблизно 1000-3000ватт), а обсяг робочого простору ДВС досягає від 22 до 52 сантиметрів кубічних залежно від цінового сегмента конкретної моделі. Встановлено систему, що захищає від вібрації працюючого мотора, яка дозволить з комфортом і без втоми працювати максимально тривалий відрізок часу. Економити бензин, на якому працює установка, дозволить наявність системи швидкого пуску. Більшість моделей мотокоси Oleo-Mac обладнані двотактною силовою установкою (в якій масло згорає разом з бензином), а в професійних моделях мотокос Oleo-Mac впроваджений надійний металевий вал і двохсегментна поршнева група.

Класифікація відмінностей по цінового сегменту і характеристикам мотокос Oleo-Mac


Умовно їх можна поділити на три категорії:

  • До першої відносяться мотокоси Oleo-Mac, що не відрізняються своєю продуктивністю і потужністю до 1000 ват (приблизно), які можна віднести до побутових моделей. Призначені для комфортної стрижки газону вашої прибудинкової території.
  • До другого класу можна віднести ті, які призначені для більш широкого спектру завдань, будь то домашня експлуатація або часткова зайнятість в сфері садівництва, а також фермерства. Потужність мотокос Oleo-Mac тут досягає до 2000 ват, відрізняються підвищеною зносостійкістю.
  • До останньої категорії мотокос Oleo-Mac можна віднести професійні моделі на ринку. Силові установки потужністю 3000ватт, дорогі супутні компоненти і якість збірки роблять ці моделі ідеальним варіантом для щоденної роботи в важких умовах, де довговічність мотокоси стоїть на першому місці.

Основні технічні характеристики мотокос Oleo-Mac

Не забувайте піддавати свій ручний інструмент технічній діагностиці, для виявлення дефектів, а також вчасно проводити обслуговування основних елементів (силова установка, штанга, що передає обертаючий момент двигуна, насадки і т.д.). При непередбачених поломках не варто самостійно намагатися полагодити мотокосу Oleo-Mac, з величезною ймовірністю це позбавить ваш інструмент можливості подальшого гарантійного обслуговування. Не варто також нехтувати правилами техніки безпеки. Уважно вивчіть інструкцію мотокос Oleo-Mac перш, ніж починати експлуатацію, щоб уникнути нещасних випадків.

Купити мотокосу Oleo-Mac можна в Києві або Дніпрі в нашому інтернет-магазині Такіда.

Діапазон цін категорії Мотокоса бензинова Oleo-Mac від 1489 до 18905 грн.
"Електроінструмент Мотокоса бензинова Oleo-Mac від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Мотокоса бензинова Oleo-Mac 4.05 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет