4 товари
5 499грн.
4 398грн.
Потужність 2,4 кВт / 3,2 к.с
7 998грн.
6 198грн.
Потужність 1,1 кВт / 1,5 к.с.
6 198грн.
5 199грн.
Потужність 2,6 кВт / 3,5 к.с.
13 599грн.
9 999грн.
Потужність 2,6 кВт / 3,5 к.с.

Купити садовий бензотріммер Дніпро-М

Садовий бензотріммер (мотокоса) - незамінний агрегат, призначений для догляду за деревами та чагарниками, городом на заміському або присадибній ділянці. Практична і витривала в роботі мотокоса здатна справлятися зі скошуванням трави на рівних і важкодоступних територіях, доглядати за клумбами складний ландшафт.

Інтернет-магазин ТакіДа пропонує купити мотокосу за доступною вартості, при цьому якість і продуктивність інструменту гарантуються українським виробником Дніпро-М

Переваги покупки бензинових мотокос Дніпро-М

  • професійні та побутові моделі мають високі показники ефективності, потужності, витривалості;
  • агрегати справляються з товстими стеблами трави, густими заростями, дрібними чагарниками і кронами дерев: доглядати за садом, клумбою, городом за допомогою бензотріммер не складно;
  • двотактний двигун забезпечує безперебійну роботу садовому обладнанню протягом 5-6 годин, підключення до електромережі не потрібно, скошування трави або підрізування дерев може проводиться віддалено.

Легкі по вазі, компактні за габаритами мотокоси Дніпро-М прості в догляді, управлінні. Ергономічне розташування кнопок, рукоятка для утримання агрегату в робочому стані роблять технологічний процес зручним і безпечним. Комплектація бензинових тримерів включає спеціальні елементи захисту від ріжучих деталей - кожух, довгу ручку. Основні і важливі деталі бензотріммер зроблені з високолегованої сталі, що вказує на міцність і тривалий експлуатаційний ресурс.

Як вибрати і де купити мотокосу Дніпро-М в Києві, Дніпрі та Україні?

Вибрати і купити мотокосу в інтернет-магазині - раціональне рішення, продукція торгової площадки сертифікована, відповідає вимогам споживачів за якістю, тривалості терміну служби виробів. Оперативна доставка бензинового триммера необхідної потужності, доступна ціна, вигідні варіанти оплати роблять магазин зручним для покупців.

Мотокоси Дніпро-М - ідеальнем садове обладнання для будинку, комунального господарства, комерційних структур з облаштування та організації ландшафтів.

Діапазон цін категорії Мотокоса бензинова Dnipro-M від 1489 до 18905 грн.
"Електроінструмент Мотокоса бензинова Dnipro-M від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Мотокоса бензинова Dnipro-M 4.05 На основі 57 відгуків

дзвонити
кабінет