Лінійні лазери BOSCH GLL 3-80 Код 0601063S00

Ви отримаєте +376 балів
Напрямок променів 3 лінії 360
Опис Характеристики Відгуки покупців

Лінійний лазерний нівелір BOSCH GLL 3-80 - функціонал

Пристрій від відомого німецького бренду, який виробляється відповідно до всіх європейських стандартів якості із застосуванням надійних, сучасних технологій та матеріалів, що відрізняються зносостійкістю та довговічністю. Застосовується при необхідності обробки або ремонту всіх типів приміщень з сіточним (кордоном) позначенням зони робіт, що проводяться. Це потрібно для збільшення підсумкової точності та подальшого виправлення неправильної геометрії конструкції. Лінійний лазерний нівелір BOSCH GLL 3-80 має такі переваги:

  • Проектує за допомогою червоного світлодіода другого класу три промені – два по вертикалі та один горизонтальний з можливістю детального налагодження в межах 360 градусів. Вирівнювання кордонів здійснюється автоматично – до кількох градусів. Видимість променевої проекції становить 40 метрів із похибкою до 0.3 міліметрів на метр. За рахунок приймача ефективне застосування розширюється до 80 метрів.
  • Завод-виробник ставить цю модель в один клас з іншими професійними пристроями з трирічним терміном гарантійного обслуговування. Термін напрацювання до повного виробітку заряду становить 10 годин і більше, залежно від умов експлуатації. Система живлення побудована навколо чотирьох батарейок АА з напругою 1.5 вольта, а зручний індикатор дозволяє стежити за параметрами.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити лінійний лазерний нівелір BOSCH GLL 3-80 в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Видимість променя
40 м
Напрямок променів
3 лінії 360
Тип батареї
4 батареї 1,5 В АА
Самовирівнювання
Є
Кількість променів
3
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет