1 товар
Немає в наявності
2 610грн.
Ви отримаєте +130 балів
Потужність 2750 Вт
Довжина шини 40 см/16 дюймів

Особливості електропили Start

Електропили Start укомплектовані електричним двигуном, який відрізняється низьким рівнем шуму, своєю екологічністю, не виділяє шкідливий і токсичний вуглекислий газ, за ​​рахунок чого з'являється можливість комфортної та безпечної роботи в умовах обмеженого простору різних приміщень. До того ж електропили Start помітно більш економні ніж їх бензинові аналоги, вам не доведеться витрачати додаткові кошти на покупку бензину і ємності для зберігання. Електроенергія значно дешевше.

За своїм призначенням та загальними характеристиками виробник розрізняє такі моделі електропил Start

  • Напівпрофесійної спрямованості, які укомплектовані силовими установками із загальною потужністю від 2500ватт, здатні витримувати максимальні навантаження без швидкого виходу з ладу будь-яких механічних деталей. За рахунок продуктивного електродвигуна здатні в лічені секунди розпиляти навіть самі товсті бруси дерев. Використовуються в основному на лісозаготівлях і великих промислових підприємствах, а також у випадках будівництва цілих будинків з цілісних зрубів дерева. Електропила Start з цієї категорії буде довго радувати вас якістю роботи з будь-якими матеріалами.
  • Побутові, вони ж найпопулярніші електропили Start на ринку. Такий вид інструменту відрізняється кращим, серед інших, співвідношенням за ціною/продуктивністю. Їх можуть експлуатувати в різних домашніх або робочих умовах. Комплектуються електричними двигунами з діапазоном потужностей від 1800 до 2500ватт в залежності від свого функціонального призначення.

Принцип роботи електропил Start нескладний, знаючи всі його нюанси і відмінності по частині характеристик, ви без зусиль підберете собі необхідну модель. Електричний двигун електропилки Start, як і будь-яка інша подібна силова установка, перетворює електроенергію в механічну силу, яка передається за рахунок встановленного редуктора на ланцюг.

Крім відмінностей по потужності, електропили можна поділити також за іншими характеристиками, таким як кількість обертів. У пил Start воно варіюється в межах 7000-8000 обертів.

електропила Start

З функціональних особливостей електропили Start можна відзначити:

  • Наявність просунутої системи безпеки, яка відключає електропилку Start у випадках виникнення непередбачуваних ситуацій з ризиком отримання важких травм. Швидкість спрацьовування складає від 0.2 до 0.1 секунди і запобігає будь-яким потенційним нещасним випадкам.
  • Встановлений масляний насос, ємністю 0.3 літра в середньому, який виконує важливу функцію - змазування основних рухомих поверхонь деталей, що стикаються з поверхнею матеріалів. Завдяки цьому значно збільшується довговічність електропили Start без необхідності постійної дефектації технічних елементів.
  • Металеві шестерні редуктора, істотно подовжують час роботи вашої електропили.
  • Блокування кнопки включення, яке не дозволить випадково запустити інструмент, і, тим самим, вбереже вас від нещасного випадку.
  • Антивібраційна система, яка полегшує роботу з інструментом.

Купити електропилу Start можна в нашому інтернет-магазині якісного інструменту Такіда з доставкою по всій країні або самовивозом в Дніпрі або Києві.

Діапазон цін категорії Електропила ланцюгова Start від 1092 до 16275 грн.
"Електроінструмент Електропила ланцюгова Start від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Електропила ланцюгова Start 4.75 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет