1 товар
Немає в наявності
2 600грн.
Потужність 1,8 кВт
Довжина шини 35 см/14 дюймів

Особливості електропил Sparky

Електропила Sparky незамінний інструмент, коли виникає необхідність щільної взаємодії з будь-якими лісозагатовками. Електропила Sparky може бути, як в професійному модельному виконанні, так і в якості побутового інструменту на всі випадки життя. Головна відмінність таких електропила Sparky - в їхній ціні. Чим дорожче електропила Sparky, тим більші навантаження вона здатна витримувати.

Електропили Sparky виготовляються з силовою установкою, що працює від електроенергії і діляться на класи щодо своєї потужності:

  • Побутові електропили, які мають електродвигун потужністю, що не перевищує 2000ватт. Такі пристосування ідеально підійдуть для будь-якої домашньої роботи, наприклад, заготовок дерев'яних брусів на зиму, обрізання довгих гілок і сучків дерев або догляду за щільними кущами вашого саду.
  • Напівпрофесійні, вони ж найпопулярніші моделі на ринку. Електропили Sparky з цієї категорії укомплектовані двигуном, що видає продуктивність до 2500ватт. Відрізняються ідеальним співвідношенням по ціні/якості. Їх експлуатують в будь-яких видах будівельної або господарської діяльності (і в побутових і в професійних потребах).

Електропили Sparky підходять для будівництва різних будівель на своїй ділянці, таких як сараї, лазні, альтанки для приємного проведення часу і т.д., а також різного цільового ремонту.

Варто взяти до уваги той факт, що чим потужніша електропила Sparky, тим більшої швидкості обертання ланцюга може досягти, а також істотно збільшуються її габарити, маса і витрата електроенергії (кіловат/год). Силова установка в окремих моделях може бути розташована по-різному - поздовжнім способом або поперечним. Суттєвого впливу на роботу це не несе, але змінюється загальний баланс і ергономіка інструменту. Враховуйте ці характеристики при виборі електропили Sparky.

електропила Sparky

Електропили Sparky істотно вирізняються з-поміж іншого подібного інструменту за рахунок таких особливостей:

  • Незначний шум силової установки, що дозволяє вести вечірню роботу в межах міста, а також екологічність двигуна, який не використовує бензин, та не випускає в атмосферу токсичні вуглекислі гази. Ця перевага в свою чергу дає можливість експлуатувати електропили Sparky в замкнутих просторах, невеликих приміщеннях і не відчувати при роботі сильного дискомфорту.
  • Електропили Sparky зручні в експлуатації, відрізняються високим рівнем комфорту і ергономіки. Виробник постарався спроектувати інструмент таким чином, щоб не виникало складнощів в процесі його використання.

Електропили Sparky, як і інший інструмент, вимагають періодичного обслуговування. Регулярно стежте за масляним насосом, що змащує основну робочу зону. Очищайте від дерев'яної стружки і нальоту пилу. Чим частіше ви проводите подібні маніпуляції - тим довше інструмент прослужить вам.

Пам'ятайте про правила техніки безпеки при використанні електропил Sparky. Не допускайте до роботи людей, які не знають нюансів експлуатації, щоб уникнути отримання ними травми. Ознайомитеся з інструкцією, яка йде в комплекті до електропил Sparky. На крайній випадок передбачена система безпеки, яка протягом 0.1-0.2 секунд вимикає пилу, коли відбувається непередбачена ситуація.

Купити електропилку Sparky є можливість в Києві або Дніпрі з доставкою по всій країні від інтернет-магазину Такіда.

Діапазон цін категорії Електропила ланцюгова Sparky від 1092 до 34394 грн.
"Електроінструмент Електропила ланцюгова Sparky від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Електропила ланцюгова Sparky 4.94 На основі 54 відгуків

дзвонити
кабінет