4 товари
4 500грн.
Ви отримаєте +225 балів
Потужність 2000 Вт
3 916грн.
Ви отримаєте +195 балів
Потужність 1800 Вт
4 061грн.
Ви отримаєте +203 бали
Потужність 1800 Вт
4 618грн.
Ви отримаєте +230 балів
Потужність 2000 Вт

Електрокоси Техас - ідеальний вибір, в разі необхідності постійного догляду за вашим газоном, або будь-якою іншою великою територією з наявністю великої кількості засохлого чагарнику або бур'яну. Наявність електрокоси Техас прибирає необхідність витрачати додаткові кошти на найманого садівника - тепер ви самі можете виконати всі необхідні дії, щоб привести в належний естетичний вигляд вашу територію практично в будь-який зручний час. Крім усього іншого, електрокоси Техас здатні ефективно справлятися зі створенням елементів ландшафтного дизайну.

Відмінності електрокоси Техас, функціональні особливості і характеристики

Як і будь-який інший інструмент, електрокоси Техас можна розділити за основними технічними відмінностям: за способом і умовами застосування а також наявності тих чи інших функцій для зручності експлуатації.

електрокоса ТехАС

Електрокоси Техас можна поділити за ціновим діапазоном і прямим призначенням:

  • Невеликі і дешеві садові пристосування, які не відрізняються великою продуктивність, відповідно, і ціною. Застосовуються в домашніх умовах для догляду за власним газоном і класифікуються виробником, як побутові.
  • Продуктивні, які позиціонують в більшості випадків, як професійні інструменти. Вони відрізняються якістю своєї збірки, продуктивною силовою установкою. Справляються з усім спектром, покладених на електрокоси Техас, завдань. 

При виборі моделі електрокоси Техас, варто звернути увагу на такі особливості

  • Маса електрокоси Техас, зручність роботи з конкретною моделлю, загальна ергономіка. Уважно огляньте ваш інструмент і спробуйте трохи з ним попрацювати, щоб зрозуміти, на скільки зручно спроектована конкретна модифікація, щоб в процесі експлуатації не відчувати сильного дискомфорту.
  • Потужність електричного двигуна, яка є головним критерієм вибору практично всіх електрокос Техас. Від продуктивності силової установки залежить спектр можливих робіт, починаючи від домашньої експлуатації і закінчуючи професійним використанням. Недостатньо потужна електрокоса Техас не впорається з відрізання великих кущів, висохлої трави, добре пророслого бур'яну і так далі.
  • Система, що захищає від вібрацій. При тривалому використанні електрокоси Техас ви почнете відчувати певний дискомфорт, тому звертайте увагу на якість виконання цієї функції.
  • Зносостійкість, довговічність електрокоси Техас. Якщо ви бажаєте на максимально тривалий час продовжити термін життя свого ручного садового пристосування, не економте на моделі, адже їх якість збірки прямо залежить від цінника. Крім того, виробник часто дає приблизні цифри ресурсу (кількість годин) - чим цей показник більше, тим більш тривалий час вам буде служити інструмент.
  • Електрокоси Техас також разюче можуть відрізняться за своїм компонуванням і конструкцією. Електродвигун може бути нижнього або верхнього розташування - це безпосередньо впливає на баланс інструменту, зручність застосування. Нижньомоторні електрокоси Техас не рекомендується застосовувати відразу після дощу у вологій траві через ризик потрапляння вологи з подальшим коротким замиканням електричного двигуна і виходом його з ладу. Комплектуються довгими або короткими штангами, додатковими елементами кріплення і різними ріжучими насадками. Під різні цілі експлуатації для найбільшого комфорту існують різні види штанг - з Т-образною ручкою і вигнуті, якими зручно користуватися в важкодоступних місцях.

Купити електрокосу Техас є можливість в нашому інтернет-магазині якісного інструменту ТакіДа і отримати з доставкою по всій Україні. У Дніпрі та Києві є самовивіз. Не забувайте періодично піддавати єлектрокосу технічному обслуговуванню, а у випадках поломки не намагайтеся самостійно усунути несправність, адже це призведе до ануляції гарантії. Краще звернутися в спеціалізовані сервіси, де вам в найкоротші терміни проведуть високоякісний ремонт.

Діапазон цін категорії Електрокоса ТехАС від 581 до 14199 грн.
"Електроінструмент Електрокоса ТехАС від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Електрокоса ТехАС 4.99 На основі 57 відгуків

дзвонити
кабінет