3 товари
2 231грн.
Ви отримаєте +66 балів
Потужність 350 Вт
1 833грн.
Ви отримаєте +54 бали
Потужність 250 Вт
Немає в наявності
2 067грн.
Ви отримаєте +62 бали
Потужність 450 Вт

Електрокоси Black&Decker - це інструмент, який стане для вас незамінним помічником практично у всіх садових роботах. Починаючи від догляду за власним садом біля будинку, закінчуючи експлуатацією професіоналами, для яких така робота основний вид заробітку, які використовують даний інструмент на полях і великих міських територіях. Крім того, електрокоси Black&Decker здатні ефективно справлятися з засохлими чагарниками різних бур'янів, кущів та вирізати їх під корінь в умовах сильного схилу і між грядками вашої посівної землі.

Електрокоса Black&Decker

Основні технічні особливості і характеристики електрокос Black&Decker

Електрокоси Black&Decker можуть класифікуватися щодо потужності своєї силової установки і призначення, яке рекомендовано заводом виробником. Також їх ділять згідно з ціновим діапазоном і якості збірки.

За потужністю їх можна поділити на:

  • Слабкі електрокоси Black&Decker, які не відрізняються своєю продуктивністю, з двигуном до 500 ват. Найчастіше такі електрокоси Black&Decker купують для побутового використання з періодичним  застосувнням.
  • Із середньою потужністю від 500 до 1000ватт. Такі електрокоси Black&Decker частіше застосовують в змішаних умовах і на дому, і в польових умовах. Відрізняються підвищеною ціною і якістю виконання
  • Найпотужніші і дорогі електрокоси Black&Decker від 1000 ват і вище, які доцільно купувати виключно в якості професійного інструменту для роботи. Здатні витримувати найтяжчі умови експлуатації за рахунок зносостійких деталей, що застосовуються в збірці на заводі

Компанія Black&Decker займає лідерські позиції серед подібного інструменту. Вони затребувані у всьому світі за рахунок своєї надійності, багатофункціональності та можливості універсального застосування в самому різному середовищі.

Практично всі електрокоси Black&Decker комплектуються електричним двигуном, який функціонує від мережі з напругою 220 вольт. Деякі моделі укомплектовані літій-іонною акумуляторною батареєю, яка дає можливість експлуатувати електрокоси Black&Decker в умовах сильного віддалення від міста без можливості підключення до мережі для живлення електродвигуна. Найголовніша відмінність від звичайного мотора з внутрішнім згорянням - відсутність необхідності постійної дозаправки і перенесення ємностей з паливом, а також екологічністю і повною відсутністю викидів шкідливого вуглекислого газу в навколишній світ. Низький рівень шуму від включеного електромотора електрокоси Black&Decker дозволяє експлуатувати в межах міста практично в будь-який час доби.

Комфорт ручної електрокоси Black&Decker забезпечується за рахунок ергономіки і простого дизайну. Зручні та комфортні ручки зі вставками з протиковзкої гуми, добре розподілена вага і загальний баланс електрокоси Black&Decker стануть запорукою продуктивної діяльності з не високим рівнем загальної втоми.

Насадка електрокоси Black&Decker може бути двох основних видів:

  • Заточений ніж з трьома або чотирма ріжучими пелюстками. Виготовляється з металу або з пластикових матеріалів. Призначений для зрізання товстих і засохлих кущів, щільного ряду бур'янів. Подібну насадку слід іноді заточувати, щоб не втрачати її ефективність. Найчастіше заточка двостороння, якщо є сильна необхідність, то можна просто переставити більш гострою стороною
  • Пластикова волосінь. Така насадка експлуатується в разі роботи зі звичайним газоном, так як швидко зношується і може відрізнятися своїм діаметром (від 1.2 до 2.5 мм). З її застосуванням можна не бояться удару об камінь і інші тверді елементи під час роботи

Купити електрокосу Black&Decker можна в нашому інтернет-магазині якісних товарів Такіда в Києві або Дніпрі. Залишайте контакти для зворотного зв'язку і почекайте, поки наші менеджери з вами зв'яжуться. Не варто забувати і про періодичне обслуговування механічних інструментів для запобігання виходу з ладу основних його вузлів. Не відмовляйтеся від правил техніки безпечного використання для запобігання ненавмисних каліцтв. Перед застосуванням вивчіть інструкцію, яка йде в комплекті.

Діапазон цін категорії Електрокоса Black Decker від 581 до 14199 грн.
"Електроінструмент Електрокоса Black Decker від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Електрокоса Black Decker 4.99 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет