18 товарів

Ударні і ненаголошені дрилі Зеніт купити в Україні

Дрилі Зеніт представлені в збалансованому асортименті, тому кожен користувач, зможе купити цей свердлильний інструмент, підібравши тип пристрою, характеристики і ціну дрилі, параметри якої будуть повністю відповідати виду передбачуваних робіт.

Дрилі Зенит діляться на ударні і ненаголошені. Вибір перших значно ширше і передбачає відміну в потужності, можлива різниця і в матеріалі корпусу, деякі ударні дрилі Зеніт мають наполовину металевий корпус, в місці редуктора, для поліпшення тепловідводу і захисту ударного механізму дрилі Зеніт від ударів і падінь

Цікаво відзначити, що всі ударні дрилі Зеніт оснащені металевим зубчатовенцовий патроном з ключовим способом затягування. Виробник віддає перевагу простим, класичним міцним патронам, які відрізняються надійністю і зносостійкістю.

А ось вже безударная дриль Зеніт, оснащена швидкозажимний патроном, так як подібний електроінструмент  піддається меншому навантаженні, патрон не розбивати, з огляду на те, що немає ударного режиму.

Серед достоїнств, якими виділяється дриль  Зеніт варто виділити компактність і збітость інструменту, всі моделі  прекрасно лягають в руку, органи управління розташовані зручно для перемикання режимів під час роботи. Деякі варіанти  мають прогумований каркас корпусу, що зберігає інструмент від механічних пошкоджень, падінь, навіть при не особливо дбайливого ставлення.

Будь-яку дриль Зеніт можна віднести до побутової або поліпшеною, є 2 класу, Варіанти побутових дрилів мають червону наклейку, а в посилених інструментах синя етикетка з додатковим написом "Зеніт Профі"

Посилений інструмент має більш тривалий цикл безперервного включення, запчастини, які піддаються значному навантаженню, посилені, наприклад застосовується більш міцна сталь в редукторі, для зниження зносу шестерень.

Якір Профі лінійки щільніше залитий лаком, як і обмотка статора, тим самим пилу і тирсу, потрапляючи всередину не викличуть швидкого критичного пошкодження електромотора, дриль захищена від короткого замикання.

При покупці у офіційного представника Зеніт (зокрема в інтернет магазині Таки Да) на дриль Зеніт для домашніх цілей буде надана гарантія 1 рік з можливістю розширення до 2 років. На дриль Зеніт Профі відразу діє гарантія 2 роки, яка збільшується ще на рік, і в загальному може скласти 3 роки, якщо зареєструвати серійний номер дрилі на сайті Зеніт.

Ціна на дриль Зеніт в Україні і доставка з Дніпра і Києва

При оформленні замовлення на дриль Зеніт, в інтернет магазині Таки Так, можна бути впевненим, що перед відправкою або видачею інструмент буде перевірений, а гарантійні зобов'язання правильно оформлені.. В Києві та Дніпрі, після того, як менеджер підтвердить наявність, можна купити дриль Зеніт в магазинах Таки Да. Коли необхідна доставка в інше місто, ми відправимо інструмент зручним перевізником, на багато дрилі Зеніт можлива безкоштовна доставка, а ціна на дриль Зеніт часто пропонується зі знижками, роблячи покупку дрилі Зеніт  в Україні особливо вигідною в нашому магазині.

Філії Зеніт представлені в декількох містах, а так само укладені договори з сервісними майстернями, де немає представництв, що дає впевненість кожному користувачеві, як обслуговування по даному електроінструменту.

Якщо необхідна допомога у виборі, чекаємо дзвінків або питань в формі зворотного зв'язку, надамо вичерпну інформацію про кожну модель, поділимося досвідом майстрів, які роблять покупки  у нас і ,не перший рік користуються інструментом, що б Ваш вибір  був зваженим і обдуманим.

Діапазон цін категорії Дриль Зеніт від 460 до 74670 грн.
"Електроінструмент Дриль Зеніт від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Дриль Зеніт 4.70 На основі 71 відгуків

дзвонити
кабінет