6 товарів

іни на електродрилі Crown в Інтернет-магазині ТакіДа

Ударна дриль Кроун з швидкозажимним патрономПри необхідності свердління отворів в різних матеріалах з дерева, металу, органічного скла, бетону та інших матеріалів буде потрібно електрична дриль. Залежно від ряду технічних особливостей, електродрилі класифікуються на ударні і ненаголошені. Якщо ненаголошеними моделями дрилів можуть бути просвердлені деталі з дерева і сталі, а також полімерних матеріалів, то ударні дрилі впораються навіть з бетоном. Вибираючи інструмент, є сенс звернути увагу на наступні його характеристики:

 • Значення номінальної потужності;
 • Кількість оборотів;
 • Величину крутного моменту;
 • Тип живлення.
 • Максимально допустима величина діаметра свердління в різних матеріалах.
 • Розміри патрона.
 • Наявність 2-й рукоятки.

Перераховані вище характеристики визначають не тільки спектр виконуваних завдань, а й вартість виробу.

Важливий момент! У комплекті з дрилем продається набір свердел стандартних діаметрів. За допомогою додаткової рукоятки стає можливим міцне утримання спецобладнання при виконанні роботи в ударному режимі. Обмежувач глибини запобігає поломку патрона.

Для того, щоб перенесення і зберігання інструменту стали зручніше, дрилі комплектуються компактними кейсами, оснащеними спеціальними гніздами, призначеними для компактного укладання витратних матеріалів. На корпусі дрилі розташована спеціальна кнопка-блокіратор, призначена для фіксації швидкості обертання шпинделя .

Ударні дрилі Кроун

Електричний дриль Crown з наявністю удару (будь-яка модель) може працювати в двох режимах:

 1. Тяговий — до 1100 об/мин. Його використання актуально при необхідності свердління матеріалів підвищеної міцності, а також під час свердління отворів великого діаметру.
 2. Швидкісний — до 3000 об/мин. Може бути використана для швидкого свердління деревини.

Безударні дрилі Кроун

Якщо вам потрібна побутова мережева дриль Кроун, є сенс зупинити вибір на одній з ненаголошених моделей. Навряд чи вам в побутових умовах знадобиться свердлити бетон або ж ще більш міцні матеріали.

Відсутність ударного режиму істотно знижує вартість інструменту — необхідність у професійній дрилі виникає (в побуті) дуже рідко. Всі технічні характеристики кожної моделі можна знайти у відповідній картці товару.Електродрель кроун на 400 Вт з гарантією 3 роки

Чому купити електродриль Crown вигідніше за все в інтернет-магазині ТакіДа?

Продукція компанії Crown користується підвищеним попитом, причому як серед любителів, так і серед професіоналів будівельної / ремонтної галузі. Відповідно, пропонується можливість замовити електродриль з регулюванням обертів Кроун на сайтах багатьох інтернет-магазинів, проте з кожним днем все більша кількість користувачів вважають за краще робити замовлення саме через сайт Такіда. Це цілком зрозуміло – співпраця з цим інтернет-магазином має масу переваг, а саме:

 1. Takida.com.ua – один з офіційних дилерів компанії Кроун, з схем співробітництва виключені посередницькі компанії. Це означає, що Такіда може гарантувати 100% якість реалізованої продукції, а також неухильне відповідність виробів високим європейським стандартам. Імовірність продажу підробки виключена за визначенням. Інтернет-магазин Такіда здійснює свою діяльність протягом тривалого періоду часу, тому сильно дорожить насилу заробленої репутацією.
 2. Лояльна цінова політика. За фактом, придбати товар у нас – практично те ж саме, що забрати його безпосередньо з заводу-виробника! Крім того, компанією впроваджена і успішна реалізована вигідна програма лояльності – постійним клієнтам пропонуються суттєві знижки, що дозволяють економити на покупці електроінструменту, причому не на шкоду якості. Не вірите? Можете порівняти з іншими сайтами. Можемо сказати з упевненістю - ціна на дриль Crown в Україні з патроном під зубчастий ключ встановлена найнижча.
 3. Високий рівень клієнтського сервісу. При здійсненні покупки ви можете сміливо розраховувати на допомогу наші

  Високий рівень клієнтського сервісу. При здійсненні покупки ви можете сміливо розраховувати на допомогу наші продавців-консультантів – вони готові надати вам вичерпну консультацію щодо реалізованої продукції або роботи інтернет-магазину. При необхідності, менеджери допоможуть вам із здійсненням вибору.

 4. Широкий асортимент продукції, що реалізовується. Представлений весь модельний ряд дрилів Кроун – є ненаголошені і ударні інструменти. Крім того, тут ви можете замовити необхідне для дому та дачі садове обладнання, ручний електроінструмент, а також все, що потрібно для проведення зварювальних робіт. Чим більшим буде ваше замовлення, тим більше зможете заощадити!
  4. Складнощів з оплатою і доставкою товару не виникне – приймається накладений платіж, переклад на р / с або Приват 24. З нами співпрацюють найбільш популярні логістичні компанії.
  5. У інтернет-магазину є свій власний YouTube-канал. Тут розміщуються відеоматеріали, на яких відображено проведення тестування всіляких електроінструментів (в т.ч. ударних і ненаголошених дрилів фірми Кроун). Не можна не відзначити, що інтернет-магазин Такіда систематично проводить конкурси \ розіграші серед передплатників свого каналу!

Вигідних вам покупок і приємної роботи!

Діапазон цін категорії Дриль CROWN від 445 до 74670 грн.
"Електроінструмент Дриль CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Дриль CROWN 4.70 На основі 59 відгуків

дзвонити
кабінет