2 товари
5 416грн.
Ви отримаєте +108 балів
Діаметр диску 125 мм
Напруга акумулятору 21 В
Ємність аккумулятору 5 Аг
Плавний пуск Є
Регулювання обертів Є
Немає в наявності
3 599грн.
Ви отримаєте +71 бал
Діаметр диску 125 мм
Напруга акумулятору 21 В
Ємність аккумулятору 4 Аг
Плавний пуск Є

Болгарка акумуляторна Start - опис та призначення

Болгарка акумуляторна Start - це універсальний інструмент, який застосовується з рівною ефективністю на будівельних об'єктах, станціях технічного ремонту та відновлення, в приватних майстернях або в якості домашнього пристрою на всі випадки. Болгарки Start користуються широким попитом, тому що мають гарне співвідношення доступної ціни і підвищених характеристик із загальним функціоналом, що дозволяє легко виконувати всі поставлені завдання в стислий термін.

Болгарка акумуляторна Start

Влаштування, характеристики та функціонал болгарок акумуляторних Start

  • Кожна модель акумуляторних болгарок Start поставляється із сучасною силовою установкою – електромотором, який виготовлений із застосуванням надійних сталевих сплавів та керуючої електроніки, за рахунок чого основні компоненти мають високий рівень зносостійкості, і, як наслідок, довговічність експлуатації. Всі деталі болгарок акумуляторних Start розташовані в ударостійкому пластиковому корпусі, який витримує сильні вібраційні навантаження та невеликі падіння без значних пошкоджень. Болгарка Start має невеликі габарити та масу, ергономічний дизайн з латексним напиленням рукояток і при тривалому використанні не викликає дискомфорту у оператора.
  • Відмінною особливістю акумуляторних болгарок Start є незалежна система живлення, яка здійснюється за допомогою підключення літій-іонної батареї, від параметрів якої залежать вихідні вольтамперні значення пристосування. Чим більші показники напруги, тим вище продуктивність, обертаючий момент, і швидкість обертання валу електродвигуна.
  • Заводом виробником надано розширений термін гарантійного обслуговування від двох років, протягом якого у вас є можливість звернутися до спеціалізованих сервісів діагностики, де майстри швидко повернуть втрачену працездатність. У комплекті до кожної болгарки акумуляторної Start додається змістовна інструкція з описом рекомендацій технічної безпеки, доступного функціоналу, режимів, способів застосування, а також технічного обслуговування для продовження терміну експлуатації обраної моделі. Для цього потрібно періодично змащувати деталі болгарок Start, що обертаються і механічно стикаються між собою, перевіряти стан щіток електродвигуна, очищати від нальоту бруду та іншого будівельного сміття, не допускати попадання вологи і не зберігати в такому ж середовищі, так як це може спровокувати коротке замикання.
  • В якості насадок для болгарок акумуляторних Start можуть використовуватися кілька основних типів - відрізні диски по каменю або металопрокату, щітки з металевої нитки, полірувальні повсті, диски по дереву або диски з алмазним напиленням - найміцніші серед усіх.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити акумуляторну болгарку Start в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Болгарка (КШМ) акумуляторна Start від 1699 до 27287 грн.
"Електроінструмент Болгарка (КШМ) акумуляторна Start від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Болгарка (КШМ) акумуляторна Start 4.87 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет