2 товари
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
4 875грн.
3 900грн.
Ви отримаєте +195 балів
Діаметр диску 125 мм
Напруга акумулятору 20 В
Плавний пуск Є
Регулювання обертів Немає
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Немає в наявності
10 969грн.
Ви отримаєте +548 балів
Діаметр диску 115 мм
Напруга акумулятору 20 В
Ємність аккумулятору 4 Аг
Плавний пуск Є
Регулювання обертів Немає

Болгарка акумуляторна CROWN - параметри та призначення

Болгарка акумуляторна CROWN – це універсальний інструмент для всіх типів будівельних або ремонтно-відновлювальних робіт, тому що дозволяє легко обробити вироби з різних матеріалів. Болгарка призначена для обрізання або поверхневого зачищення металопрокатних, пластикових, дерев'яних виробів або будь-яких інших оздоблювальних елементів, а також зміни їх форми, геометрії та видалення видимих ​​осередків пошкоджень (наприклад, корозії), зварних швів, зачищення лакофарбових матеріалів та інших типів покриття. Болгарка акумуляторна CROWN має невеликі габарити та масу, за рахунок чого оператор не відчуває дискомфорту при тривалій експлуатації, а також гарне співвідношення невеликої ціни та одержуваних характеристик, яких вистачає для ефективного виконання поставлених завдань.

Болгарка акумуляторна CROWN

Система живлення та влаштування акумуляторних болгарок CROWN:

Відмінною особливістю даного електроінструменту є акумуляторна система живлення силової установки, завдяки чому болгарка незалежна від постійного джерела електроенергії і має високий рівень автономності, дозволяючи застосовувати її в складних умовах на віддалених об'єктах. Важливо знати, що літій-іонний накопичувач прямо впливає на вихідні показники продуктивності електродвигуна, де від ємності залежить граничний час напрацювання до повного розряду, а від напруги - потужність, обертаючий момент, і кількість обертів за хвилину.

Виготовлені болгарки акумуляторні CROWN із застосуванням сучасних технологій та європейських стандартів якості та безпеки експлуатації. Ударостійкий пластик є основою корпусу, в якому розташовані основні механічні та керуючі компоненти з особливих сталевих сплавів та сучасної електроніки, що забезпечують зносостійкість та довговічність застосування. Болгарка акумуляторна CROWN витримує значні навантаження не втрачаючи своєї ефективності, а електромотор має надійну систему охолодження, що не дозволяє перевищити допустимий температурний діапазон.

Різновиди насадок для акумуляторних болгарок CROWN:

  • Відрізні диски болгарок по каменю та металу, що дозволяють взаємодіяти з цеглою, бетонними та цементними розчинами або сталевими виробами. Дозволять прорізати канали для прокладання кабельної продукції, нарізати матеріали необхідного розміру або діаметра, а також зачищати поверхні.
  • Спеціальні насадки для виконання вузькоспеціалізованих робіт – циркулярні пилки, щітки з металевою ниткою або полірувальні повсті, що дозволяють частково замінити інші види інструментів.
  • Диски акумуляторних болгарок CROWN з алмазним напиленням – найміцніші та зносостійкі насадки, які призначені для роботи із залізобетонними та іншими елементами, що мають високу міцність.

Болгарка акумуляторна CROWN поставляється з трирічним терміном гарантійного обслуговування, протягом якого ви можете звернутися до спеціалізованих майстерень для усунення пошкоджень. Поставляється разом з інструкцією, де описано всі рекомендації безпеки та доступний функціонал. Залежно від моделі можуть бути передбачені електронні системи плавного пуску, регулювання обертів, блокування повторного пуску та кнопки живлення, та функції, що захищають від значних навантажень, нецільового використання тощо.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити болгарку акумуляторну CROWN в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Болгарка (КШМ) акумуляторна CROWN від 1251 до 38571 грн.
"Електроінструмент Болгарка (КШМ) акумуляторна CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Болгарка (КШМ) акумуляторна CROWN 4.71 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет