Рівень лазерний для плитки BOSCH GTL 3 Код 0601015200

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +296 балів
Напрямок променів 3 лінії
Опис Характеристики Відгуки покупців

Лазерний рівень для плитки BOSCH GTL 3 - призначення

Інструмент, призначений для підвищення якості будівельних та оздоблювальних робіт шляхом сіткового, горизонтального або вертикального позначення меж. З його допомогою можна оперативно усувати недоліки щодо форми та геометрії укладання плитки та інших матеріалів. Застосовується великими забудовниками, приватними майстрами та іншими організаціями під час укладання тротуарної плитки, настінної керамічної тощо. Рівень лазерний для плитки BOSCH GTL 3 відрізняється такими особливостями:

  • Проектує три добре помітні промені на відстані до 20 метрів - бічні промені 90 градусів і один 45 для точкового вирівнювання. Має низьку похибку – 0.2 міліметра на метр із системою автоматичного вирівнювання до кількох градусів.
  • Має функцію автоматичного вимкнення, яка заощаджує заряд при тривалій бездіяльності. Живиться за допомогою чотирьох батарейок LR6 формату АА з напругою 1.5 вольта з тривалим часом напрацювання до повного розряду (10 і більше годин). Додатковий захист IP54 забезпечує надійну ізоляцію, запобігаючи попаданню вологи або іншого будівельного сміття.
  • Ергономічний дизайн, невеликі габарити та маса, а також адаптивне кріплення дозволять використовувати пристрій практично на будь-яких поверхнях.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити рівень лазерний для плитки Bosch GTL 3 в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Видимість променя
20 м
Напрямок променів
3 лінії
Тип батареї
4 x 1,5 B LR6 AA
Самовирівнювання
Немає
Кількість променів
3
Напруга мережі
6 В
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет