Кутова шліфувальна машина (болгарка) DWT WS10-125T Код WS10-125 T

Ви отримаєте +106 балів
Потужність 1010 Вт
Діаметр диску 125 мм
Плавний пуск Немає
Регулювання обертів Немає
Опис Характеристики Відгуки покупців

Кутова шліфувальна машина (болгарка) DWT WS10-125T - параметри

Інструмент для виконання найточніших робіт з різними матеріалами, такими як металопрокатні вироби, пластик та деревина, оздоблювальні елементи – застиглі цементно-бетонні розчини та штукатурка, цегла та інші. Залежно від встановленої насадки можна полірувати за рахунок повстяного кола, зачищати від нальоту корозії щіткою з дротом, а також видаляти лакофарбове покриття, прорізати канали в міцних матеріалах, розпилювати їх і так далі.

Відрізняється хорошим співвідношенням отриманих характеристик і невеликої ціни, у сукупності з якістю виробництва за всіма європейськими стандартами, дана модель одна з найбільш популярних серед приватних майстерень і домашнього інструменту на всі випадки життя. Комплектується сучасною силовою установкою із застосуванням зносостійких сплавів металопрокату, що забезпечують довговічність функціонування. Пікова потужність дозволить вести діяльність у найскладніших умовах експлуатації з великим запасом – 1010 Вт вистачить для виконання всіх поставлених завдань. Після тривалого застосування на граничних оборотах, значення яких не перевищує 11000 за хвилину, необхідно проводити технічне обслуговування – заміну вугільних щіток, тому що від них залежать вольтамперні показники, очищати від нальоту пилу та бруду, змащувати основні компоненти, що рухаються. Термін гарантії сягає двох років.

Інтернет-магазин ТакіДа надає зручну можливість купити кутову шліфувальну машину (болгарку) DWT WS10-125T в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
24 міс
Джерело живлення
Електромережа
Потужність
1010 Вт
Діаметр диску
125 мм
Шпиндель
M14
Плавний пуск
Немає
Регулювання обертів
Немає
Кількість обертів
11000 об/хв
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет