Кутова шліфувальна машина (болгарка) Sparky М 1050 Код M 1050 HD

Потужність 1050 Вт
Діаметр диску 125 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Болгарський виробник електроінструменту давно завоював своє місце серед найпопулярніших виробників на ринку. Кутова шліфувальна машина (болгарка) Sparky М 1050, а також ідентичні їй моделі, відрізняються якістю збірки і надійністю проектування, зібраної у відповідності з усіма європейськими стандартами.

Технічні характеристики і призначення шліфмашинки (болгарка) Sparky М 1050

Модель є напівпрофесійної, призначена заводом виробником для нескладних робіт з матеріалами, які не відрізняються своєю щільністю і розмірами. Ідеально підійде для людей, які бажають придбати для себе якісний і довговічний інструмент на всі випадки життя. За рахунок електродвигуна з потужністю 1050ватт, відрізний диск з максимальним діаметром 125мм досягає обертання в 10000 обоертів в хвилину, що дозволяє з комфортом працювати з будь-якими будівельними елементами.

Електродвигун болгарки спроектований таким чином, що щітки (вугільні) здатні самостійно відключатися, що сприяє підвищенню ресурсу силової установки і продовження терміну експлуатації вашого ручного інструменту. Зручні ергономічні ручки і дизайн, невелика вага, а також різні функції, наявність в більшому або меншому обсязі залежить від цінової категорії, обраної вами шліфувальні машини (болгарки) Sparky М 1050 дозволять вибрати модель конкретно по вашим вимогам.

Купити шліфмашину (болгарка) Sparky М 1050 в Києві або Дніпрі можна в нашому інтернет-магазині Такіда.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Напівпрофесійний
Джерело живлення
Електромережа
Потужність
1050 Вт
Діаметр диску
125 мм
Кількість обертів
10000 об/хв
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет