2 товари
9 657грн.
Ви отримаєте +482 бали
Потужність 1800 Вт
Діаметр диску 255 мм
Min. ширина різу 240 мм
Механізм протяжки Є
Лазерний вказівник Є
Плавний пуск Немає
Немає в наявності
3 897грн.
Ви отримаєте +194 бали
Потужність 1400 Вт
Діаметр диску 210 мм
Min. ширина різу 83 мм
Механізм протяжки Немає
Лазерний вказівник Є
Плавний пуск Немає

Пила торцювальна CROWN - параметри і особливості

Пили торцювальні CROWN значно полегшують роботу, коли є необхідність обрізання металопрокатних листів, пластикових або дерев'яних виробів. Стали популярними за рахунок надійних сплавів металу, міцного пластику, завдяки яким пристрій відрізняється довговічністю і стійкістю на знос. Залежно від категорії конкретної моделі, пили торцювальні CROWN можуть бути або професійними, або побутовими, істотно відрізняючись між собою характеристиками і ціною. Найбільш популярними торцювальні пили CROWN стали серед великих промислових підприємств по переробці пиломатеріалів, виготовлювачів декоративної і меблевої продукції, будівельних організацій.

Пила торцювальна CROWN

Торцювальні пили CROWN комплектуються сучасним електричним двигуном, який відрізняється надійністю при тривалій роботі в найбільш складних умовах. Виконаний із застосуванням ефективної охолоджуючої системи, за рахунок якої температурний діапазон завжди міститься в допустимих межах, виключаючи перегрів. Залежно від конкретної моделі, пили торцювальні CROWN можуть відрізнятися своєю продуктивністю і мати запас потужності, який дозволить з легкістю обробити навіть найміцніші матеріали. Торцювальні пили CROWN потребують технічного обслуговування, як і будь-який подібний інструмент з механічними деталями. Необхідно завжди тримати пили CROWN в чистоті, видаляти нальоти бруду та іншого будівельного сміття, змащувати компоненти і періодично міняти мастило, так як під впливом постійної вібрації і тертя - воно нагрівається і з часом перетворюється на в'язку субстанцію, що заважає продуктивній роботі. Зберігати торцювальні пили CROWN в сухому приміщенні без високого рівня вологості, адже в іншому випадку інструмент покриється корозією і вийде з ладу, а при попаданні вологи всередину є ймовірність короткого замикання з наступним дорогим ремонтом. Термін гарантійного обслуговування складає до трьох років.

Функціональні особливості пили торцювальної CROWN:

  • Торцювальні пили CROWN укомплектовані ефективною системою протягання, що дозволяє з легкістю обробити найбільш товсті і широкі дошки, брус, ламінат та інше. Світлодіодне вбудоване підсвічування дозволяє більш точно виконати різ.
  • Ергономічний і зручний дизайн, зручна ручка пили торцювальної CROWN, за рахунок чого довгострокове застосування не викликає відчуття сильного дискомфорту. Велику точність виконуваних робіт можна досягти за рахунок детального налагодження паралельного упору, який позиціонує заготовку, можливість відключення системи протягання в разі потреби і точна настройка кута ріжучого блоку, його положення по висоті і глибині розпилу.

Торцювальні пили CROWN небезпечний інструмент і перед його експлуатацією необхідно ознайомитися з правилами техніки безпеки та інструкцією, що йде в комплекті. За безпеку відповідають два захисних кожуха, що запобігають від серйозних ушкоджень, один з яких автоматичний, активується в момент опускання пили торцювальної CROWN.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити торцювальну пилку CROWN з можливістю забрати самостійно в Дніпрі або Києві, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Пила торцювальна CROWN від 1896 до 61021 грн.
"Електроінструмент Пила торцювальна CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Пила торцювальна CROWN 4.21 На основі 55 відгуків

дзвонити
кабінет