Торцювальна пила Sparky TKN80D Код TKN 80D

Потужність 1800 Вт
Діаметр диску 250 мм
Механізм протяжки Є
Лазерний вказівник Є
Опис Характеристики Відгуки покупців

Пила торцювальна Sparky TKN80D - це професійний ріжучий інструмент для виконання точного поперечного та поздовжнього розпилювання заготовок з дерева, пластика, і легких сплавів металу.

Технічні особливості та характеристики пилки Sparky TKN 80 D:

  • Пристрій пускає в хід досить потужний двигун в 1800 Вт, який забезпечує обертання диска діаметром 250 мм, до 5000 обертів в хвилину.
  • У представленому інструменті добре продумана безпека при виконанні ріжучих робіт з ним, а саме наявність кнопки екстреного гальма і блокування від випадкового включення, а також плавний пуск ріжучого елемента. Так само передбачений адаптер для підключення мішка для збору пилу і пилососа, що дозволить забезпечити собі на робочій поверхні не тільки чистоту і порядок, але й уберегти органи дихання від попадання в них пилу і стружки.
  • Захисний кожух і станина агрегату виконані з алюмінію, що захищає пристрій від корозії, зберігаючи первинний зовнішній вигляд. У самому захисному кожусі є невелика «вікно», в яке можна контролювати лінію розпилу.
  • Наявність лазерної указки забезпечить точну лінію розпилу.
  • Максимальна глибина різу при 90º складе 280х80 мм, а при 45º - 196х45 мм відповідно, максимальний кут нахилу пристрою і кут повороту наліво складе 45 градусів.

Купити торцювальну пилку Sparky TKN80D з гарантією 36 місяців, можна в нашому інтернет-магазині «Такіда», а також в магазинах, які розташовані в містах Київ і Дніпро. Купуючи товар на сайті магазина, ми доставимо інструмент в будь-який населений пункт України найбільш зручним для Вас способом.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Напівпрофесійний
Джерело живлення
Електромережа
Потужність
1800 Вт
Товщина
2,8 мм
Діаметр диску
250 мм
Внутрішній діаметр диску
30 мм
Механізм протяжки
Є
Лазерний вказівник
Є
Кількість обертів
5000 об/хв
Глибина різу при 90°
280х80 мм
Глибина різу при 45°
196х45 мм
Максимальний кут нахилу
45 град
Кут повороту наліво
45 град
Напруга мережі
230 В
Частота струму
50 Гц
Країна походження
Болгарія
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет