Торцювальна пила DWT KGS16-255 Код KGS16-255

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +407 балів
Потужність 1600 Вт
Діаметр диску 255 мм
Механізм протяжки Немає
Опис Характеристики Відгуки покупців

Відмінності, а також функції та особливості торцювальної пилки DWT KGS16-255

  • Поворотний механізм, який сприяє різу при куті 45 градусів, полегшуючи діяльність з різними декоративними елементами або шматками, які необхідно кріпити до кутів і інших нерівних поверхностей. Також піддається регулюванню повороту і нахилу кута ріжучої поверхні, що сприяє максимально точній обробці матеріалу.
  • Просунута система безпеки, яка не дозволить вам випадково привести в роботу інструмент. Маятниковий захисний кожух запобігає ненавмисному зіткненню з ріжучою кромкою. Важливо пам'ятати про те, що це пристосування має підвищений рівень небезпеки і один необережний рух може завдати істотної шкоди вашому здоров'ю, тому перед експлуатацією варто уважно вивчити правила технічного використання і загальну інструкцію, що йде в комплекті з торцювальною пилкою DWT KGS16-255.
  • Посадковий діаметр диска складає 30 міліметрів, а відрізного диска - 250 або 255 мм з товщиною до 3 мм. Відсутня функція протягу для розпилу широкої заготовки.
  • Електрична силова установка працює від електроенергії і має довгий силовий кабель, що дозволяє ставити інструмент в зручному для вас місці. Має продуктивність, рівну 1600 Вт, що дає здатність ефективно нарізати матеріали з високою швидкістю обертання (4800 обертів в хвилину).
  • Гарантійний термін складає 24 місяці (2 роки) - це дозволяє повноцінно експлуатувати інструмент, завжди маючи можливість здати її в спеціалізовані сервіси в разі механічної поломки тих чи інших деталей і так далі.

Купити торцювальну пилку DWT KGS16-255 є можливість в інтернет-магазині якісного ручного інструменту Такіда в Києві і Дніпрі або оформити доставку по всій Україні.

Гарантія
24 міс
Джерело живлення
Електромережа
Потужність
1600 Вт
Діаметр диску
255 мм
Механізм протяжки
Немає
Кількість обертів
4800 об/хв
Глибина різу при 90°
70×150 мм
Глибина різу при 45°
40×150 мм
Максимальний кут нахилу
45°
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет