Сокири та колуни Fiskars – призначення та особливості
Сокири та колуни Fiskars повсюдно застосовуються практично у всіх сферах діяльності, оскільки дозволяють полегшити взаємодію з різними будівельними матеріалами – деревиною, пластиком або готовими оздоблювальними елементами. Сокири та колуни Fiskars користуються широким попитом серед теслярських майстерень, на об'єктах забудови, лісоповалах тощо. Для того, щоб зробити вибір сокир та колунів Fiskars, слід знати деякі їх особливості та конструктивні відмінності. Існує п'ять головних відмінностей сокир і колунів Fiskars між собою:
- Матеріал рукоятки сокир та колунів Fiskars. Цей елемент прямо впливає на довговічність експлуатації, оскільки є найуразливішою частиною інструменту, також відповідає за зручність використання. Стандартні сокири та колуни Fiskars виготовляються зі звичайної та добре обробленої деревини з декількох основних порід: берези, ясеня, клена та в'яза, які здатні вбирати в себе частину ударного навантаження. Сучасні та більш технологічні сокири та колуни Fiskars виробляють зі скловолокна або високоміцного прогумованого пластику, що відрізняються своєю стійкістю до агресивного навколишнього середовища та не руйнуються під його впливом.
- Довжина рукояті сокир і колунів Fiskars відіграє важливу роль, тому що при її правильному підборі значно збільшується ефективність та якість підсумкових робіт. Для різних типів сокир і колунів Fiskars свої рекомендації: для найбільших і габаритних від 60 до 90 сантиметрів, така довжина обумовлена необхідністю дворучного хвату для кращого розмаху; для універсальних сокир та колунів Fiskars – від 40 до 60 см, такі моделі застосовуються для змішаних робіт, де велику роль відіграють точність та габарити; та для невеликих туристичних або вузькоспеціалізованих сокир Fiskars – до 25 см.
- Форма заточування леза сокир та колунів Fiskars. Існує два основних типи – це прямий та закруглений. Колуни Fiskars з першою формою (клиноподібною) застосовуються для розрубування великих колод, а з другим – коли необхідно взаємодіяти з мокрою та смолянистою деревиною. Сокири Fiskars та інші універсальні моделі з прямою формою застосовуються столярними майстернями, коли є необхідність зняття верхнього шару матеріалів (або зачистки від сучків тощо) без ушкодження серцевини.
- Обух сокир та колунів Fiskars виготовляється з трьох основних марок сталі: нержавіюча кована, легована сталь або чавун. Вони відрізняються своєю зносостійкістю та характеристиками міцності, за рахунок яких досягається довговічність інструменту. Вуглецеві та чавунні сокири та колуни Fiskars піддаються корозії, особливо при експлуатації та зберіганні у вологому середовищі, але вони довше зберігають своє заточування. Вимагають періодичного очищення нальоту іржі та обробки антикорозійним напиленням. Сокири та колуни Fiskars з нержавіючої сталі швидше за інші затуплюються, але заточування не викликає складнощів. Термін експлуатації істотно вищий, тому що такі пристрої стійкі до вологи та інших подразників.
- Маса сокир та колунів Fiskars – вона прямо впливає на силу удару та якість роботи. Чим більше, тим легше розрубати найміцніші колоди та інші вироби. Швидка стомлюваність через вагу – це єдиний недолік. Середні та найоптимальніші показники маси головки сокир Fiskars мають бути в межах від 0.7 до 1.5 кілограмів, вага колунів Fiskars – від 2-3 кілограмів і вище.
Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити сокири та колуни Fiskars в офлайн магазинах Києва чи Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.
"Електроінструмент Сокири та колуни Fiskars від Такі Да
Середній рейтинг товарів категорії Сокири та колуни Fiskars 0 На основі 0 відгуків