Теплова електрична гармата Nowa EG-300 Код 156545

Ви отримаєте +80 балів
Потужність 3000 Вт
Площа обігріву 30 м2
Опис Характеристики Відгуки покупців

Теплова електрична гармата Nowa EG-300

Ця модель призначена для швидкого обігріву холодних приміщень. Користується широким попитом, оскільки має доступну ціну і хороші параметри, внаслідок чого може використовуватися не тільки великими офісними організаціями, промисловими підприємствами, але й для приватного застосування у власних будинках, дачах та інших місцях, підтримуючи стабільну температуру повітря на комфортному рівні. Теплова електрична гармата Nowa EG-300 має такі особливості:

  • Пристрій складається з декількох основних частин – корпусу в циліндричному вигляді для кращого захоплення повітря, його розподілу та концентрації потоку, спіральної котушки розжарювання (ТЕН), яка за допомогою струму, що протікає, досягає високої температури і вентилятора, що всмоктує повітря з задньої частини і проганяє його через розпечену.
  • При піковій потужності досягає 3000 Вт з можливістю регулювання в діапазоні від 1000 Вт, вибираючи потрібні значення, видуваючи потік до 253 кубічних метрів на годину в приміщенні до 30 квадратних метрів. Має термостат, захисні функції, що запобігають перегріву і виходу з ладу.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити теплову електричну гармату Nowa EG-300 в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
1 рік
Джерело живлення
Електромережа
Особливості
Термостат, Регулювання температури, Режим вентиляції без нагріву, Захист від перегріву
Потужність
3000 Вт
Площа обігріву
30 м2
Потік повітря
253 м3/г
Тип нагрівального елементу
Спіральний
Напруга мережі
230 В
Вага
3,2/3,5 кг
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет