Верстат заточний Dnipro-M BG-20X Код 21407000

Потужність 520 Вт
Діаметр диску 200 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців Аксесуари

Дніпро-М BG-20X - це заточувальний верстат підвищеної потужності. Агрегат застосовується в роботах, де потрібно заточувати, або шліфувати різні види ріжучих поверхонь.

Технологічні особливості і характеристики верстата Дніпро-М BG-20X:

  • Хочеться виділити велику вагу і габарити пристрою, спочатку це можна віднести до його недоліків. Але ці недоліки з лишком окупаються тим, що агрегат здатний працювати зі шліфувальними дисками діаметром до 200 мм, а посадковим отвором аж до 32 мм.
  • Агрегат укомплектований потужним електричним мотором в 0,52 кВт і видає до 2950 об/хвилину.
  • Заводом виробником передбачений знижений рівень вібрації при роботі. А наявність двох точильних кругів, кожен з різним ступенем зернистості, дозволяють одночасно виконувати як грубу, так і більш чисту роботу. При цьому точильний круг можна замінити без всяких на те зусиль.
  • Виробником також передбачена безпека при роботі з агрегатом, а саме: прогумовані ніжки пристрою, які надійно фіксую інструмент на поверхні. Наявність захисних екранів, які захищають оператора від іскор під час роботи.

Купити верстат Дніпро-М BG-20X можна на сайті інтернет-магазину «Такіда». А забрати пристрій самостійно можна в магазинах, які знаходяться в містах Київ і Дніпро. При оформленні замовлення через сайт магазину, ми виконаємо доставку найбільш зручним для Вас способом в будь-яке місто України.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Покращений побутовий
Джерело живлення
Електромережа
Потужність
520 Вт
Номінальна потужність
420 Вт
Вихідна потужність
350 Вт
Товщина
20 мм
Діаметр диску
200 мм
Внутрішній діаметр диску
32 мм
Кількість обертів
2950 об/хв
Напруга мережі
230 В
Вага
9,1 кг
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет