Шліфмашина вібраційна Black Decker KA300 Код KA300

Ви отримаєте +50 балів
Потужність 135 Вт
Плавний пуск Немає
Регулювання обертів Немає
Робочий хід 1,6 мм
Робоча поверхня 90х189 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Шліфмашина вібраційна Black&Decker KA300 - властивості

Відмінною особливістю даної моделі є невеликі габарити та маса (до двох кілограм), які дозволяють повноцінно застосовувати пристрій у важкодоступних місцях. Дозволяє взаємодіяти з такими будівельними елементами як металопрокат, штукатурка, а також виробами з пластику або деревини. Найбільш популярний серед столярів, майстерень кузовного ремонту, малярів та інших, за рахунок можливості видаляти пошкодження, осередки корозії, лакофарбове покриття або полірувати з відповідними насадками (повсть, велика або дрібна зернистість паперу).

Гранична продуктивність силової установки цього інструменту - 135 Вт, чого вистачає для виконання всього спектра поставлених завдань. За рахунок наявності ексцентриситета з ходом 1.6 мм пристрій працює з певною амплітудою при частоті обертання валу до 11000 за хвилину. Класифікується як напівпрофесійний з розширеним терміном гарантійного обслуговування до двох років. Вирізняється довговічністю, тому що застосовуються найбільш зносостійкі сталеві сплави та міцний пластик.

Інтернет-магазин ТакіДа надає зручну можливість купити вібраційну шліфмашину Black&Decker KA300 в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
24 міс
Клас інструменту
Покращений побутовий
Потужність
135 Вт
Плавний пуск
Немає
Регулювання обертів
Немає
Кількість обертів
11000 об/хв
Робочий хід
1,6 мм
Робоча поверхня
90х189 мм
Розмір шліфпаперу
92х230 мм
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет