Шліфмашина пряма (гравер) BOSCH GGS 28 C Код 0601220000

Ви отримаєте +272 бали
Потужність 600 Вт
Діаметр диску 50 мм
Регулювання обертів Немає
Опис Характеристики Відгуки покупців

Шліфмашина пряма (гравер) Bosch GGS 28 C - особливості

Професійна модель від німецького виробника, призначена для діяльності в найбільш складних умовах за тривалої експлуатації, а також для точних, ювелірних робіт різного типу з крихкими виробами. Користується широким попитом серед ювелірних та столярних майстерень, що співпрацюють з відомими дизайнерами, яким необхідно якісно обробити дорогоцінні метали, каміння із натуральних мінералів, виготовити меблі з елементами декору ручної роботи тощо. Повноцінно застосовується серед малярних та відновлювальних цехів, оскільки допомагає видалити важкодоступні осередки корозійного нальоту та застарілого лакофарбового покриття.

Комплектується сучасною силовою установкою – електромотором, виконаним із надійних сталевих сплавів. Відрізняється підвищеною продуктивністю та можливістю детального налаштування під конкретний вид матеріалу. Потужність – до 600 Вт під навантаженням. Додатково встановлені електронні системи, що полегшують використання інструменту – плавний пуск, що поступово запускає вал, без різких стрибків і перепадів оборотів і регулювання швидкості обертання, завдяки якому їх можна виставити аж до 28000 за хвилину. Термін гарантії – до трьох років.

Інтернет-магазин ТакіДа пропонує купити шліфувальну машину пряму (гравер) Bosch GGS 28 C з можливістю забрати самостійно в Дніпрі або Києві, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Потужність
600 Вт
Діаметр диску
50 мм
Регулювання обертів
Немає
Кількість обертів
28000 об/хв
Кейс
Немає
Напруга мережі
220 В ±10%
Частота струму
50 Гц
Країна походження
Німеччина
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет