Шліфмашина багатофункціональна Black Decker KA280K Код KA280K

Ви отримаєте +145 балів
Потужність 220 Вт
Регулювання обертів Є
Робочий хід 2 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Шліфмашина багатофункціональна Black&Decker KA280K - призначення

Одна з найбільш популярних моделей подібних електроінструментів від відомого американського бренду, що створюють свої інструменти відповідно до стандартів безпеки та якості виробництва, виділяючись довговічністю та зносостійкістю основних механічних вузлів та компонентів.

Застосовуються міцний пластик, що витримує тривалі навантаження та невеликі падіння, а також надійні сплави металопрокату. У процесі експлуатації пристрій вимагає технічного обслуговування із заміною мастильного матеріалу, очищення від нальоту бруду та заміни основних витратних елементів, що зношуються з часом. Від стану вугільних щіток прямо залежать вихідні вольтамперні характеристики та показники продуктивності силової установки, номінальне значення якої має бути 220 Вт з розгоном обертів валу електродвигуна до 13000 за хвилину.

Можна відзначити такі функціональні особливості:

  • Гальмо силового агрегату, що спрацьовує після вимкнення пристрою, зупиняє роботу, що запобігає можливим пошкодженням крихких елементів і блокування включення для запобігання випадковому пуску.
  • Регулятор швидкості обертання електронного типу, завдяки якому можна налаштувати інструмент для взаємодії з різними матеріалами.

Інтернет-магазин ТакіДа надає зручну можливість купити шліфувальну машину багатофункціональну Black&Decker KA280K в офлайн магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
24 міс
Клас інструменту
Покращений побутовий
Потужність
220 Вт
Регулювання обертів
Є
Кількість обертів
13000 об/хв
Робочий хід
2 мм
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет