Шліфмашина ексцентрикова BOSCH GEX 125-1 AE Код 0601387500

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +97 балів
Потужність 250 Вт
Регулювання обертів Є
Діаметр шліфувального круга 125 мм
Робочий хід 2,5 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Шліфмашина ексцентрикова Bosch GEX 125-1 AE - особливості

Відмінною особливістю даної моделі можна відзначити наявність ексцентриситету, хід якого становить 2.5 міліметра. Це дозволить найбільш ефективно обробляти різні заготовки, коли на них є складні корозійні пошкодження, застаріле лакофарбове покриття, а також в разі неправильної геометрії з сильними задираками. З легкістю обробить дерев'яні, пластикові заготовки а також лакофарбове покриття на будь-якій поверхні.

За рахунок невеликої ціни і високих показників характеристик, інструмент став популярний серед малярних, ремонтно-відновлювальних та столярних майстерень, будівельних організацій і так далі. За рахунок сучасного електромотора пристрій може досягати до 12000 стабільних оборотів в хвилину, незважаючи на навантаження і умови застосування. Від цього значення безпосередньо залежить рівень коливань, що варіюється з частотою від 15000 до 24000 в хвилину. При потужності в 250 ватів пристосування справляється з усіма поставленими завданнями. З додаткових електронних систем можна відзначити наявність гальма, що спрацьовує після відпускання кнопки живлення і регулятор оборотів, що дозволяє детально налаштувати інструмент.

Інтернет-магазин Такіда пропонує купити шліфмашину ексцентрикову Bosch GEX 125-1 AE з можливістю забрати самостійно в Дніпрі або Києві, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Потужність
250 Вт
Регулювання обертів
Є
Кількість обертів
12000 об/хв
Частота коливань
15000-24000 в хв
Діаметр шліфувального круга
125 мм
Кейс
Немає
Робочий хід
2,5 мм
Напруга мережі
220 В ±10%
Частота струму
50 Гц
Країна походження
Німеччина
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет