8 товарів
29 494грн.
Ви отримаєте +884 бали
Енергія удару 16,8 Дж
26 744грн.
Ви отримаєте +802 бали
Енергія удару 8,3 Дж
79 859грн.
Ви отримаєте +2395 балів
Енергія удару 62 Дж
57 282грн.
Ви отримаєте +1718 балів
Потужність 1750 Вт
Енергія удару 41 Дж
55 074грн.
Ви отримаєте +1652 бали
Енергія удару 41 Дж
40 852грн.
Ви отримаєте +1225 балів
Потужність 1700 Вт
Енергія удару 23 Дж
22 080грн.
19 049грн.
Ви отримаєте +571 бал
Потужність 1100 Вт
Енергія удару 7,5 Дж
Немає в наявності
28 988грн.
Ви отримаєте +869 балів
Потужність 1500 Вт
Енергія удару 13 Дж

Купити відбійний молоток Bosch в Україні

Bosch - це виробник, який веде свою діяльність понад 100 років. Його продукція користується популярністю в усьому світі, адже поєднує в собі відмінну надійність, прекрасна якість, функціональність, і найголовніше - універсальні характеристики. Зараз вибрати відбійний молоток Bosch професійний або для побутового застосування не складає ніяких труднощів, адже він пропонує по-справжньому величезний асортимент. В Україні купити відбійний молоток Бош кожен зможе в популярному інтернет-магазині "Таки Так", який за сумісництвом є офіційним представником.

Асортимент відбійних молотків Bosch

Одне з найважливіших достоїнств цього виробника - це величезний асортимент відбійний молотків. Наприклад, можна придбати відбійні молоток силою удару в 3 Дж або 62 Дж. Тому кожен зможе знайти інструмент для домашнього або професійного використання без особливих зусиль. Кожен відбійні молоток відрізняється своєю вагою, конструктивними особливостями та іншими ключовими параметри.

Як підібрати відмінний відбійний молоток?

Кожен повинен розуміти, що вибір відбійних молодиць - це завжди індивідуально. І дійсно, зараз немає ніяких універсальних рекомендацій або порад щодо вибору, адже орієнтуватися необхідно тільки на власні цілі і параметри його застосування. Тому перед тим, як замовити молоток відбійний Bosch з гарантією в інтернет-магазині "Таки Так", кожному варто враховувати наступні параметри:Професійний відбійний молоток БОШ

  1. Енергія удару. Від неї безпосередньо залежатиме швидкість роботи пристрою. Вимірюється енергія в Джоулях, що є незвичним для багатьох людей. Універсальне значення - це 7 Дж, але потрібно орієнтуватися на цілий ряд параметрів.
  2. Кількість ударів в хвилину . Сила енергії - це важливо, проте кількість безпосередньо впливають на швидкість. Наприклад, є відбійні молотки з потужною силою удару, проте їх інтенсивність невисока. Інший молоток може мати невелику потужність, але за рахунок кількості ударів він дозволить швидше виконувати певні завдання на будівельному об'єкті. Важливо знайти оптимальне поєднання, тільки так можна не допустити серйозних помилок.
  3. Необхідна параметри для роботи. Як правило, мова йде про стандартні значеннях: напруга в мережі 230 Вольт, частота роботи 50 Герц.
  4. Тип патрона . Найпопулярніший тип патрона - це SDS-max. Але, є мова йде про потужні відбійних молотках, то в них найчастіше застосовуються шестигранники різного типу.
  5. Вага пристрою . Також кожен повинен заздалегідь розуміти, з відбійним молотком доведеться працювати протягом тривалого часу, тому важливо тверезо оцінювати свої сили на етапі придбання. Завжди можна купити потужний відбійний молоток, але якщо ви не зможете їм працювати протягом тривалого часу, який від нього реальний сенс?

Також існують і інші параметри, серед основних можна виділити: додаткові функції, можливість плавного пуску, захист від перегріву і пилу, системи стабілізації під час роботи і багато іншого. Кожна модель має певні характеристики і параметри, які варто враховувати. Їх всі знають кваліфіковані консультанти інтернет-магазину "Таки Так", які і допоможуть прийняти правильне рішення покупцям без особливих проблем. Зв'язатися з ними, можна перейшовши на офіційний сайт або набравши за безкоштовним номером.

Доставка і ціна на відбійні молотки Бош в Україні

Зараз "Такі Да" займає особливе місце в цьому сегменті ринку. А справа в тому, що ціна на відбійний молоток Бош в Україні з доставкою прийнятна, адже продажі здійснюються безпосередньо від виробника і без звичних посередників, які можуть робити націнку для своїх клієнтів. Пряма співпраця з виробником також дозволяє надавати і реальні гарантії на будь-який представлений електроінструмент . Тому якщо з пристроєм щось трапиться, за гарантійним ремонтом можна звертатися сюди.

Доставка і оплата в інтернет-магазині

Інтернет-магазин пропонує оплатити молоток відбійний Бош з патроном SDS декількома способами:

  • під час отримання;
  • попередня оплата через карту;
  • Приват 24;
  • Веб Мані;
  • в розтрочку.

На розстрочення варто звернути особливу увагу, так як "Таки Так" є партнером "Альфа Банку", який готови передставити вигідні умови для кожного свого покупця. Оформити розстрочку на покупку відбійного молотка можна протягом декількох хвилин. Надаються чесні умови і прозора процентна ставка.

Магазин забезпечує і швидку доставку по всій території України. Він працює тривалий час з Интаймом, Новою Поштою і Міст Експрес. Відправлення товарів виконується відразу після замовлення. Перед отруєнням кожен відбійний молоток проходить перевірку на працездатність і відповідність. Тому замовляти можна без побоювань.

І найголовніше - "Такі Да" часто проводить акції, знижки і надає різні бонуси для своїх клієнтів. Потрапляючи на них, кожен отримує відмінну можливість заощадити зароблені кошти. Акції проходять часто, а для постійних клієнтів діють програми лояльності.


Працюю в бригаді, робимо ремонти в елітних кооперативах, намагаємося закуповувати тільки якісний і надійний інструмент, що б працював довго і справно, без особливого догляду, тут як не можна краще підходить бренд Бош, не пошкодували грошей і купили відбійний молоток BOSCH GSH 11 E, взяли іменного такого формату, тому що для "будинкових ремонтів" класичний Інстурмент не потрібен і не зручний, закуповуємо в Такіда вже 3й інструмент

Діапазон цін категорії Відбійний молоток BOSCH від 2925 до 80236 грн.
"Електроінструмент Відбійний молоток BOSCH від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Відбійний молоток BOSCH 4.36 На основі 61 відгуків

дзвонити
кабінет