Як правильно вибрати бетонозмішувач
Серед ключових ознак, за якими слід розділяти бетономішалки, варто виділити:
- принцип роботи;
- тип пристрою;
- технічні характеристики.
Бетонозмішувачі можуть бути оснащені гравітаційним або примусовим технологіями перемішування. За допомогою гравітаційних моделей можна приготувати в'язкі та жорсткі бетонні суміші. Такі бетонозмішувачі влаштовані з широкими лопатями, які ретельно змішують склади в барабані. Максимальний обсяг груші гравітаційних бетономішалок становить 300 літрів. Бетономішалки з вбудованими примусовими технологіями змішування частіше приживаються на великих будівельних об'єктах. Призначені вони для приготування сумішей у значних кількостях. Агрегати мають великі барабани із вбудованими всередині лопатями павукоподібної конструкції. Завдяки цій формі вдається розмішувати цементні суміші до ідеального стану та потрібної консистенції. У свою чергу вони поділяються на:
- редукторні;
- вінкові.
Редукторні бетономішалки зносостійкі та практичні, але вони не дуже добре піддаються ремонту. Вінцеві, у разі поломки, можна відремонтувати та продовжити експлуатаційний термін їхньої роботи. Виготовляються такі апарати з чавуну, сталі та зміцненого поліпропілену. Найбільш кращий варіант – моделі з чавуну. Матеріал зносостійкий, здатний переносити різкі перепади температур, стійкий до появи корозії.>Залежно від того, який обсяг робіт Ви плануєте виконувати, необхідно підбирати і модель. Перш, ніж вирішите купити бетономішалку в інтернет магазині, ознайомтеся з можливими обсягами видачі суміші від пристрою.
Наприклад малий бетонозмішувач об'ємом до 100 літрів підходить для використання на невеликих будівельних об'єктах. Це оптимальний варіант для здійснення необхідних ремонтних робіт у домашньому господарстві. Який обсяг бетономішалки вибрати
- Обсяги бетономішалки від 100 до 150 літрів розраховані на використання в будівництві одноповерхових приміщень;
- Обсяги від 160 – 300 літрів – для будівництва триповерхових, п'ятиповерхових будинків;
- Від 300 літрів – використовуються величезні будівельні майданчики (висотки, заводські склади, великі цехи).
Також змішувачі можуть бути оснащені функціями завантаження та видачі суміші. Не забудьте звернути увагу на можливості пристрою при безперервній роботі. Бетонозмішувач кентавр (купити/ціна вказана в каталозі розділу) – варіант на який неодмінно варто звернути увагу).
Якщо Вам необхідний пристрій, здатний безперервно працювати більше 12 годин поспіль, звертайте увагу на моделі потужністю більше 1кВт.
Також при виборі варто подивитися на виробника. Купити бетонозмішувач недорого в Україні – це звичайно ж можливо, але при цьому необхідно, щоб пристрій пропрацював довгий термін для користувача. Маючи справу з такими виробниками, як: Кентавр, Дніпро М та Vitals, ми пропонуємо якісні вироби, що відповідають усім вимогам та стандартам.