Готуємо бензопилу до роботи
Осінь - саме час діставати бензопилу, для якої починається холодний період гарячої роботи. Особливо актуальним є застосування ланцюгової пили для тих, хто готує до холодів приватний будинок, займаючись заготівлею дров на зиму. Також інструмент дуже корисний тим, хто незважаючи на майбутні зимові холоди збирається активно відпочивати на дачі, особливо якщо там є лазня, яку необхідно топити дровами. Але перед тим як пустити бензопилу в хід для повноцінної роботи, необхідно згадати деякі правила та нюанси її експлуатації, дотримання яких дозволить зберегти механізми техніки не на один сезон. рекомендуємо, зняти всі частини пили, що обслуговуються, очистити, продути, промити і просушити їх, особливо якщо ваша пила довгий час стояла без діла. Ось перелік елементів, які бажано обслужити:
- Зніміть кришку повітряного фільтра, видаліть зайве сміття, продуйте його, бажано стисненим повітрям (наприклад, можна використовувати компресор з продувним пістолетом). Якщо пластиковий і багаторазовий фільтр, промийте його в легкому розчині гасу, потім ретельно просушіть. Також очистіть всі простори всередині бензопили, навколо фільтру та карбюратора, переконавшись, що бензопила в районі цих вузлів надійно захищена від попадання сторонніх дрібних предметів.
- Викрутіть та перевірте свічку на бензопилі, за необхідності продуйте, почистіть та просушіть її.
- Зніміть аварійне гальмо, приберіть шину з ланцюгом, щоб ретельно почистити приводний механізм і зірочку від тирси та стружки. Протестуйте, чи легко провертається приводна зірочка і чи їй не заважає. Продуйте і почистіть доступні частини маслонасоса, відшукати який можна по слідах олії, добре пртрите і переконайтеся, що канавки не забиті, - це необхідно для забезпечення достатнього рівня подачі мастила на оснащення бензопили.
- Тепер можна переходити до ріжучих елементів: Радимо продути паз шини, на випадок якщо там застряг дрібний абразив, який може перешкодити легкому ходу ланцюга. Далі подивіться на стан ланцюга, при необхідності "освіжіть" його гостроту, заточивши самостійно, або звернувшись до спеціалізованого сервісу, де заточування проводить майстер, який має верстат для заточування ланцюга.
- Зібравши всі частини ланцюгової пили назад, в єдиний механізм, не поспішайте запускати інструмент. Спочатку переконайтеся, що бак порожній. Злийте залишки старої паливної суміші, якщо такі є в бензобаку. Залийте грам 100 свіжого бензину А 92, прополоскайте бак, вимивши можливий осад, злийте бензин. Якщо його буде забруднено, повторно не використовуйте таке паливо
- Наступним етапом приготуйте нову паливну суміш за допомогою бензину, беріть 92-й, і олії (виключно для 2-тактних двигунів). Дотримуйтесь пропорції, яку вимагає виробник бензопили. Далі не забудьте залити олію для змащення ланцюга у відповідний бак. Бензопила готова до запуску. Заведіть її, добре прогазуйте, нехай старий залишок вийде з двигуна. Переконайтеся, що масло подається на шину, і ланцюг змащується.
Якщо ви все зробили так, як описано, тоді навіть недорога бензопила, зможе прослужити значний термін, приготувавши не один десяток кубів дерева, для господарських потреб!
Ну а у разі, якщо < span style="color: #008000;">купити бензопилу ви тільки збираєтеся, недорого це можна зробити в інтернет-магазині ТакіДа. Для цього переходьте до нашого каталогу та вибирайте відповідну модель. Параметри, що цікавлять, можна уточнити у оператора. Доставка працює по всій Україні!