5 товарів
3 550грн.
Ви отримаєте +177 балів
Напрямок променів вертикаль/горизонталь
Максимальна дальність 30 м (50 з приймачем)
4 714грн.
Ви отримаєте +235 балів
Напрямок променів вертикаль/горизонталь
Максимальна дальність 30 м
3 500грн.
Ви отримаєте +175 балів
Напрямок променів вертикаль/горизонталь
1 750грн.
Ви отримаєте +87 балів
Напрямок променів вертикаль/горизонталь
Немає в наявності
2 946грн.
Ви отримаєте +147 балів
Напрямок променів вертикаль/горизонталь
Максимальна дальність 30 м

Лазерні рівні CROWN - характеристики та призначення

Лазерні рівні CROWN використовуються для здійснення розмітки, забезпечуючи високий рівень точності та якості будівельних чи оздоблювальних робіт, внаслідок чого користуються широким попитом серед забудовників, майстрів приватної діяльності. За допомогою лазерного рівня CROWN можна зводити несучі опори, стіни та перегородки, а також заливати фундамент та просвердлювати отвори, дотримуючись технологічних стандартів та виправляючи вчасно будь-які недоліки. Лазерні рівні CROWN відрізняються невеликими габаритами, вони зручні при транспортуванні і не складні у використанні, мають інтуїтивно зрозумілий і доступний інтерфейс. Своєю наявністю здатні замінити більш традиційні варіанти нанесення розмітки - нитковим, бульбашковим рівням, схилам та іншим, головний мінус яких - велика похибка.

Лазерні рівні CROWN

Виробництво та гарантія лазерних рівнів CROWN:

Лазерні рівні CROWN виробляються відповідно до всіх європейських стандартів, спираючись на сучасні технології виробництва із застосуванням надійних електронних компонентів, ударостійкого пластику, що забезпечують зносостійкість та довговічність експлуатації. Заводом класифіковані як моделі для змішаної діяльності – приватної та професійної, що володіють хорошим співвідношенням невеликої ціни та підвищених параметрів. Поставляються з розширеним до трьох років терміном гарантійного обслуговування, під час дії якого ви можете звернутися до сервісів діагностики для подальшого ремонту деталей, що вийшли з ладу.

Для точного підбору моделі важливо знати перелік властивостей, на які слід звертати увагу. Для лазерних рівнів CROWN передбачено кілька основних:

  • Похибка проекції лазерних рівнів CROWN відповідає за якість робіт з великою площею або дальністю відображення підсвічування. Найкращі показники мають професійні пристрої з відхиленням не більше 0.1-2 мм на 10 метрів, але при цьому коштують вони на порядок дорожче.
  • Розміри та маса лазерних рівнів CROWN. Вони мають транспортабельні габарити, які легко поміщаються в сумку. Корпус здатний витримати падіння з невеликої висоти. Передбачено спеціальний клас захисту (від IP20 і вище), що запобігає попаданню пилу, вологи всередину пристосування, виключаючи ймовірність виникнення короткого замикання.
  • Система живлення лазерних рівнів CROWN може бути заснована або на звичайних пальчикових батарейках формату АА або ААА або на літій-іонних акумуляторах. Головна відмінність між ними в тому, що перші після повного розряду вимагають заміни на новий комплект, тоді як останні піддаються підзарядці.
  • Дальність спроектованого променя лазерних рівнів CROWN – чим яскравіший і потужніший діод, тим більшу відстань він здатний покрити (в середньому від 20 до 50 метрів, за рідкісним винятком для спеціалізованих версій). Кількість променів прямо залежить від цінової категорії – від одного-двох та більше.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити лазерний рівень CROWN в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Діапазон цін категорії Лазерні рівні (Нівеліри) CROWN від 774 до 77926 грн.
"Електроінструмент Лазерні рівні (Нівеліри) CROWN від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Лазерні рівні (Нівеліри) CROWN 4.26 На основі 58 відгуків

дзвонити
кабінет