3 товари
1 899грн.
Потужність 2000 Вт
1 149грн.
939грн.
Потужність 2000 Вт
2 349грн.
Потужність 2000 Вт

Купити будівельний фен Дніпро-М

Асортимент технічних фенів Дніпро М, незважаючи на невелику кількість моделей, дозволяє вибирати між варіантами з різноманітним наборів функцій і різними комбінаціями режимів роботи.

Так, в каталозі нашого інтернет магазину представлений як найпростіший будівельний фен Дніпро М з 2-ма режимами роботи, в кожному з яких є чітко задані, незмінні параметри температури і інтенсивності потоку повітря. Є і технічний фен, який дозволяє самостійно вибирати і налаштовувати температури, планомірно підвищуючи або знижуючи її, паралельно задаючи необхідну силу потоку повітря, при цьому всі дані можна бачити на дисплеї, який не тільки відображає настройки але і показує їх зміну в поточному режимі, що дозволяє максимально контролювати температуру нагрівання.

Для тих, кому важлива тільки температура можна підібрати будівельний фен Дніпро М з механічною налаштуванням температури, ціна на який буде нижче, ніж з електронним регулюванням в фені з дисплеєм.

Будь-який будівельний фен Дніпро М виготовлений з якісного пластика, а нагрівальні елементи мають керамічні вкладки і додатковий шар термо-зберігає матеріалу, що з одного боку забезпечує безпеку і високий ресурс нагрівального елементу , а до того ж, забезпечує швидке нагрівання і тривале збереження температури, при мінімальних енерговитратах, роблячи будівельний фен Дніпро М максимально ефективним і надійним інструментом.

Для захисту від виходу з ладу кожен технічний фен Дніпро-М володіє двома ступенями захисту:

  • Датчик перегріву. Відключає подачу напруги нагрівального елементу, при критичній температурі.
  • Запобіжник від перепадів напруги. відключає будівельний фен, при різкому стрибку напруги.

Продумані рішення і надійна конструкція дозволяє надавати 3 роки гарантії на будівельний фен Дніпро М в Україні.

Ціна на термофен Дніпро М з доставкою в Україні

Наш інтернет магазин завжди має в наявності всі варіанти технічних фенів Дніпро-М, які на даний момент випускаються виробником і є в продажу в Україні. Інформація про характеристики і відмінності між моделями вказана в картках будівельних фенів. при цьому, якщо необхідно уточнити деталі або отримає додаткову інформацію, ми пропонуємо ставити запитання в коментарях до товару або прочитати відгуки на будівельний фен Дніпро М.

За консультацією можна звернутися до менеджера по телефону або в повідомленні з сайту. М обов'язково розповімо про особливості технічних фенів і про інший електроінструмент - підберемо відповідну за ціною і параметрам модель.

Замовити технічної фен в інтернет-магазині ТакіДа в Києві і Дніпрі

Купити будівельний фен Дніпро М в Києві або Дніпрі (Дніпропетровськ), пропонуємо відвідавши один з наших магазинів, попередивши і зарезервувавши технічний фен, а якщо хочете замовити будівельний фен в інше місто , оформляйте замовлення або зверніться до менеджера і ми організуємо доставку в будь-яке місто Україні.

Я вибирав собі термофен, зупинився на двох моделях: Фен промисловий Дніпро-М ФП-203 і Фен будівельний Stanley STXH2000. За ціною майже однакові, але потім справа випадку - проходив повз магазин ТакіДа і зайшов подивитися на термофен від Дніпро-М, дуже сподобався своєю ергономікою і на відміну від стренлі - гарантія більше на рік.

Діапазон цін категорії Фен технічний Dnipro-M від 311 до 8473 грн.
"Електроінструмент Фен технічний Dnipro-M від Такі Да

Середній рейтинг товарів категорії Фен технічний Dnipro-M 4.73 На основі 56 відгуків

дзвонити
кабінет