Електрорубанок Протон РЕ-1100 Код РЭ-1100

Ви отримаєте +71 бал
Потужність 1100 Вт
Ширина стругання 82 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Електрорубанок Протон РЕ-1100 - це універсальний стругальний інструмент

Дозволяє значно економити ваш час при взаємодії з різною породою деревини, тобто товстими цільними зрубами, дошками, брусом. Основна відмінність даного пристрою від ручного - установка ефективного електродвигуна, який виконує основну роботу і сильно полегшує весь процес. При використанні залишається тільки направляти для точності підсумкової обробки.

Його первинне завдання полягає в тому, щоб вирівнювати поверхню матеріалу після первинної обробки - видаляти сучки, нерівності, сильні виступи або впадини, а також підгонці під потрібний розмір, підрізі виступів і фасок. Завдяки своїй продуктивності електродвигуна, що сягає 1100 ват і 16000 обертів в хвилину, даний інструмент знайшов велику популярність серед непрофесіоналів, які займаються приватною діяльністю, так як наявність такого пристрою економить час при заготівлі матеріалів для декоративних виробів або меблевої продукції.

Електрорубанок Протон РЕ-1100 здатний стругати з шириною до 82 мм, при глибині від 0.3 до 1.3 мм і вибірці чверті в діапазоні від 0.1-12.5 міліметрів. Серед функцій, що підвищують рівень безпеки, можна відзначити наявність блокування кнопки пуску, для запобігання випадкового натискання і отримання каліцтв в результаті цього; плавного пуску - який зберігає точність і якість обробки поступово нарощуючи обороти; захисного екрана, що відводить відходи, з можливістю приєднання до нього пилозбірників; просунута вентиляція та охолодження, що підвищують довговічність пристосування.

Купити електрорубанок Протон РЕ-1100 можна в нашому інтернет-магазині Такіда в Києві і Дніпрі або оформити доставку по всій Україні.

Гарантія
12 міс
Клас інструменту
Побутовий
Джерело живлення
Електромережа
Потужність
1100 Вт
Кількість обертів
16000 об/хв
Ширина стругання
82 мм
Глибина стругання
0,1-3 мм
Вибірка чверті
0,1-12,5 мм
Напруга мережі
220-230 В
Частота струму
50 Гц
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет