Електроножівка Black Decker KS880EC Код KS880EC

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Доставка Новою Поштою БЕЗКОШТОВНО

*окремо враховуйте комісію за грошовий переказ

Ви отримаєте +95 балів
Потужність 400 Вт
Регулювання кількості ходів Немає
Максимальне число ходів 4500 ход/хв
Маятниковий хід Немає
Крок пилки 10 мм
Опис Характеристики Відгуки покупців

Електроножівка Black&Decker KS880EC - особливості

Напівпрофесійний пристрій, який застосовується для всіх видів будівельних робіт, ремонту. За рахунок невеликої ціни та хорошого співвідношення одержуваних параметрів, якості виготовлення, дана модель користується широким попитом серед майстрів приватної діяльності, підприємств та виробничих комплексів, а також часто застосовується як домашній інструмент на всі випадки життя. Завод надає дворічний термін гарантійного обслуговування.

Дизайн виконаний у сучасному стилі із застосуванням антивібраційних технологій, за рахунок яких значно знижено рівень дискомфорту оператора при тривалому застосуванні. Корпус складається з удароміцного пластику, що витримує підвищені навантаження та невеликі падіння, а силова установка (електродвигун) виготовляється з надійних сплавів металопрокату, що відрізняються стійкістю до зносу та довговічністю. Його продуктивність при цьому не перевищує 400 ват, обертаючи маятниковий редуктор з частотою 4500 ходів за хвилину. Точність досягається завдяки електронній системі регулювання, яку можна налаштувати під поточні завдання та роботу з різними матеріалами.

Інтернет-магазин ТакіДа надає можливість купити електроножівку Black&Decker KS880EC в офлайн-магазинах Києва або Дніпра, а також оформити доставку по всій країні.

Гарантія
24 міс
Клас інструменту
Покращений побутовий
Джерело живлення
Електромережа
Потужність
400 Вт
Товщина різання дерева
100 мм
Товщина різання стали
3 мм
Регулювання кількості ходів
Немає
Максимальне число ходів
4500 ход/хв
Маятниковий хід
Немає
Крок пилки
10 мм
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет