Дриль ударний ПРОТОН ДЕУ-1100 Код ДЭУ-1100

Ви отримаєте +40 балів
Потужність 1100 Вт
Регулювання обертів Є
Опис Характеристики Відгуки покупців

Для яких робіт підходить дриль ударна Протон ДЕУ-1100?


Дриль ПРОТОН - відмінний варіант для повсякденних будівельних завдань. За рахунок простого компонування, ергономічного дизайну зі вставками з гуми, які є одночасно протиковзким і віброзахисні елементом, забезпечується найвищий комфорт при експлуатації практично з будь-якими матеріалами. Розроблено в першу чергу для побутового використання при роботі з бетоном, бетонітом, цеглою, металом і іншими неміцними виробами, на кшталт дерева, пластика і так далі.

Електродвигун середньої потужності, на 1100 ват, дозволяє вести помірну будівельну діяльність, не перевантажуючи дриль. Функціонує від електромережі, з робочою напругою 220 вольт. Наявність ударного режиму роботи є незаперечним плюсом дрилі ПРОТОН, включення якого істотно полегшує роботу з самими твердими і міцними елементами, з якими вам доведеться зіткнутися під час будівництва, в цьому режимі електродриль досягає 44500 ударів в хвилину. Мінімальний та максимальний можливий діаметр насадки варіюється від 1.5 до 13 міліметрів, межа свердління металевих і кам'яних виробів до 13мм, всіх інших не міцних матеріалів до 30мм. Одношвидкісний двигун з вищою межею в 3000 оборотів в хвилину.

Купити дриль ПРОТОН ДЕУ-1100 можна в Києві або в Дніпрі в нашому інтернет-магазин Такіда. Вам потрібен якісний інструмент? Звертайтеся!

Гарантія
12 міс
Клас інструменту
Побутовий
Потужність
1100 Вт
Регулювання обертів
Є
Кількість обертів
3000 об/хв
Наявність удару
Є
Патрон
Зубчато-вінецевий
Діаметр хвостовика свердла
13 мм
Діаметр свердління дерева
30 мм
Діаметр свердління бетону
13 мм
Діаметр свердління сталі
13 мм
Кількість швидкостей
1
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет