Дриль ударний BOSCH GSB 13 RE БЗП Код 0601217100

Ви отримаєте +105 балів
Потужність 600 Вт
Регулювання обертів Є
Опис Характеристики Відгуки покупців

Дриль ударний Bosch GSB 13 RE - затребувана модель на ринку електроінструменту, що відрізняється своєю якістю збірки, ергономікою, зручністю роботи і компактністю, наділена не великими розмірами і масою, що робить її використання дуже зручним в обмеженому просторі, або при постійних змінах дислокації.

Переваги ударного дриля Bosch GSB 13 RE


Дриль здатна виносити навантаження набагато простіше інших конкурентів, буде показувати високі результати навіть після багатьох годин безперебійних навантажень. Електродвигун дрилі Bosch потужністю 600 ват дозволяє з більшим комфортом вести справу з матеріалами різної щільності, такими як пластик, різними дерев'яними виробами (для яких максимальний діаметр свердління становить 25мм), з металом (10мм) і бетонними виробами (граничні розміри отворів до 13мм). Особливий режим роботи дрилі дозволяє включити пробивання отворів, легко заміняє собою наявність побутового перфоратора малої потужності, що збільшує комфорт і швидкість обробки твердих порід.

Купити дриль Bosch GSB 13 RE, а також будь-який інший подібний інструмент можна в інтернет-магазині Такіда в Дніпрі або в Києві. При постійній експлуатації не забувайте вчасно проводити технічне обслуговування, а у випадках виходу з ладу, з тих чи інших причин, найкраще звернутися за допомогою до спеціалізованих сервісів і не намагатися самостійно вирішити проблеми.

Гарантія
3 роки
Клас інструменту
Професійний
Потужність
600 Вт
Регулювання обертів
Є
Кількість обертів
2800 об/хв
Наявність удару
Є
Кількість ударів в хв
44800 уд/хв
Патрон
Швидкозатискний
Діаметр хвостовика свердла
13 мм
Діаметр свердління дерева
25 мм
Діаметр свердління бетону
13 мм
Діаметр свердління сталі
10 мм
Кількість швидкостей
1
Напруга мережі
230 В
Частота струму
50 Гц
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
дзвонити
кабінет